Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Slodzei gatavākas rokas (vingrojumu video)

Pirksti un plaukstas mēdz smelgt, ja dienu no dienas ilgas stundas strādāts pie datora, un šodien tas jādara atkal. Atkārtotas kustības nogurdina, rada sāpes un dažkārt provocē arī nopietnākas problēmas, ar kurām nebūt vairs nav tik viegli tikt galā. Frizieri, mūziķi, pavāri, rakstnieki – šo situāciju piedzīvo visdažādāko profesiju cilvēki, kuru darba instruments ir rokas.

Mēģiniet iegaumēt kaut dažus no šajā video piedāvātiem vingrojumiem un atkārtojiet vairākas reizes dienā, lai rokas atpūšas un kļūst izturīgākas pret slodzi.

Vingrojumu komplektu plaukstu un pirkstu muskulatūras atbrīvošanai un stiprināšanai sagatavojis Sergejs Davidovičs sertificēts ORTO Klīnikas fizioterapeits


Jūs varētu interesēt

Latvijā visiem jaudzimušajiem būtu jāveic gūžu ultrasonogrāfija (audio)

Valstīs, kur visiem jaundzimušajiem veic gūžas locītavu ultrasonogrāfiju, 5 – 7 no 1000 mazuļiem atklāj displāziju – kādu no gūžas locītavas pataloģijām. Nepamanīta tā dzīves laikā var radīt nopietnas problēmas – sāpes, klibošanu, strauju locītavu virsmu nodilumu, kuru risināšanai nepieciešama operācija.
Lasīt visu

Izzinām papildaprīkojumu operāciju galdiem

Lai arī ORTO Klīnikā medicīniskais aprīkojums atbilst mūsdienīgas medicīnas iestādes labai praksei, mēs turpinām augt un vērtēt, ko vēl varam attīstīt un padarīt labāku. Tādēļ aicinājām pie sevis vadošu pasaules operāciju galdu ražotāju, uz kuru galdiem operējam ikdienā, Trumpf medical operating tables pārstāvjus, lai izzinātu, kādi papildus aprīkojumi mums būtu vērtīgi specifisku operāciju ērtākai veikšanai un pacientu pozicionēšanai un kādi viedi jauninājumi pēdējo dažu gadu laikā parādījušies operāciju galdu jomā.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram