Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Mūžībā aizgājusi ārste Helēna Mikažāne

Sestdien, 16. jūnijā mūžībā aizgājusi RSU profesore, reimatoloģe Helēna Mikažāne, Medicīnas fakultātes Iekšķīgo slimību katedras docētāja, ORTO Klīnikas Reimatoloģijas nodaļas veidotāja un mūsu klīnikas reimatoloģes dr. med. Annas Mihailovas skolotāja.

Helēna Mikažāne bija viena no vadošiem Latvijas reimatogiem, kura radīja Reimatoloģijas centru Austrumu Klīniskās Universitātes slimnīcas stacionārā Linezers. Savā zinātniskajā un pasniedzēja darbā RSU viņa izskolojusi arī vairākus jaunus Latvijas reimatologus. Ārsta darbs un aicinājums bija milzīgs Helēnas Mikažānes virzītājspēks. Bet nešaubāmies, ka Helēnas Mikažānes profesionālās domas un vēlēšanās turpina dzīvot kā daļiņa no viņas, kā neliela, bet klātbūtne, kā turpināšanās.

Paldies par ieguldīto un ar lielu rūpību nodoto nākamajiem speciālistiem kā bāzi un platformu tālākai reimatoloģijas attīstībai un palīdzībai cilvēkiem!

Mums ir skumji zaudēt un esam kopā savās jūtās ar ģimenes locekļiem un katru, kura dzīvē Helēna Mikažāne bija!

                                                                                                                                                                                 ORTO Klīnika


Jūs varētu interesēt

Kalnu slēpošanas sezonas priekšvakarā

Tuvojas Ziemassvētki un pēc tiem kā ierasts divi aukstākie ziemas mēneši – visticamāk - palaikam ar sniegu un iespēju piedzīvot slēpošanas sezonu arī Latvijā. Vairums slēpotāju nebūt neaprobežojas ar  veselībai saudzīgo distanču slēpošanu. Joprojām liela daļa Latvijas iedzīvotāju sevi pieskaita kalnu slēpotājiem.
Lasīt visu

Raibas un saulainas Lieldienas!

Liela diena, Liela diena, Mazas manas villainītes;
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram