Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Atbildes pacientiem

Velciet apģērbu, ko ir parocīgi novilkt un kas neliek Jums justies neērti


Ārsta konsultācija

Vidēji ārsta konsultācijas ilgums ir 15 – 20 min. Dažkārt problēma ir tik nepārprotama, ka tās diagnosticēšana var noritēt daudz īsākā laikā. Mēdz būt situācijas, kad cilvēks uz vizīti ierodas ar virkni problēmu. Šāda vizīte var ieilgt. 

Tāpat, lūdzu, ņemiet vērā, ka papildus ārsta konsultācijai Jums var būt nepieciešami papildus izmeklējumi. Tie neietilpst ārsta konsultācijas cenā un veicami atbilstoši klīnikas noteiktajam cenrādim.

Laiks klīnikā

Ārsta apmeklējumam vienmēr plānojiet vairāk laika, nekā paredzēts Jūsu konsultācijai

Pieraksts un kavēšana

Ierodieties uz vizīti laikus!

Aicinām uz vizīti ierasties 10-15 minūtes pirms noteiktā pieraksta laika, lai noformētu nepieciešamos dokumentus. Ja kavējat, zvaniet un brīdiniet t. 67144013 – vizīšu laikus centīsies pārplānot tā, lai Jūs tiktu pie ārsta

Nāciet divatā!

Nāciet uz konsultāciju divatā – otrs dzirdēs un pajautās to, kas Jums satraukumā var piemirsties

Neveiciet liekus izmeklējumus

Pirms konsultācijas neveiciet izmeklējumus saskaņā ar pašuzstādītu diagnozi. Izmeklējums var izrādīties lieks vai veikts veidā, kas Jūsu situācijā nebūs informatīvs. Visus nepieciešamos izmeklējumus var veikt ORTO Klīnikā pēc ārsta apmeklējuma.


ORTO Klīnikā pamatā sniedzam plānveida palīdzību, bet traumas gadījumā zvanot uz klīnikas reģistratūru, ātri noskaidrosiet par iespēju saņemt medicīnisko palīdzību pie kāda no klīnikas ārstiem. Tāpat, ja vēlaties, lai novērtējam situāciju un vajadzības gadījumā koriģējam ārstēšanas taktiku pēc citā medicīnas iestādē saņemtas pirmās palīdzības, noteikti varat pierakstīties uz konsultāciju pie ORTO Klīnikas ārstiem. Savukārt klīnikas fizioterapeiti ir profesionāli speciālisti traumu rehabilitācijā un palīdzēs jums pēc iespējas ātrāk un pilnvērtīgāk atgūt veselību.


Nē. Šādu palīdzību nesniedzam.


Saziņas veids

Ja  vēlaties saņemt konsultāciju Jūs interesējošā veselības jautājumā, lūdzu, izmantojiet iespēju pieteikties attālinātajai vizītei: Pieraksti - eVeselībasPunkts (eveselibaspunkts.lv)

Ja neesat Latvijas pilsonis vai Jums nav iespēju sazināties ar eveselibaspunkts.lv starpniecību, Jūs varat izmantot e-pastu: office@orto.lv . Klīnikas reģistratūras personāls to nosūtīs ārstam, kura specializācija būs atbilstošākā Jūsu situācijas risināšanai.

Saziņas saturs

  •  E-pastā, lūdzu, sniedziet ieskatu:

           - savā veselības problēmā,
           - laikā, kad tā sākusies,
           - situācijās, kad tā pastiprinās,
           - traucējumos, ko šī problēma rada,
           - risinājumos, kas izmantoti līdz šim.

  • E-pastam pievienojiet izmeklējumus un ārstu slēdzienus, kas veikti līdz šim.

     

Atbildes vēstule no ārsta

Ārsts izvērtēs, vai varam palīdzēt. Pozitīvā gadījumā piedāvājam tiešsaistes konsultāciju (video zvans, whatsapp, zoom). Konsultācija ir maksas. Ja ārsts izvērtē, ka nevaram sniegt palīdzību, iesakām iestādi vai ārstus, kas risina atbilstoša veida problēmas.

Tikšanās klātienē

  • Ja Jums nepieciešama vīza medicīnisku pakalpojumu saņemšanai, sagatavosim un nosūtīsim nepieciešamo informāciju. Kad saņemsiet izsaukumu, Jums ar to jāvēršas Latvijas vēstniecībā vīzas saņemšanai. Detalizētāku informāciju, lūdzu, meklējiet Latvijas Ārlietu ministrijas mājas lapā.
  • Lai nokļūtu Rīgā piemērotākā brauciena veida izvēle un iegāde, būs Jūsu ziņā. 
  • ORTO klīnikā Jums būs nodrošināta iepriekš izvēlēta palāta.
  • Saskaņojot savu braucienu ar ORTO Klīnikas pārstāvi, lūdzu, dariet zināmas savas specifiskās vēlmes (piemēram, ēdiena izvēlē), un mēs darīsim visu, lai tās īstenotu un padarītu Jūsu laiku ORTO Klīnikā pēc iespējas ērtāku un patīkamāku.

Ja apmeklējat ORTO klīniku ar mērķi veikt operāciju, visa veida medicīniskos palīglīdzekļus (piemēram, kruķus), ja tādi būs nepieciešami, nodrošinās ORTO Klīnika.


Jā, gandrīz visi klīnikas ārsti sniedz tiešsaistes konsultācijas. Pieteikties:Pieraksti - eVeselībasPunkts (eveselibaspunkts.lv)


Pieteikties vizītei iespējams pa t. 67144013  vai e-pastā: rehabilitacija@orto.lv . Bukultu ielā ārstnieciskas vingrošanas nodarbības tiek piedāvātas pacientiem, kuriem ORTO Klīnikā veikta operācija vai kurus norīkojis ORTO klīnikas speciālists. Klīnikas Āgenskalna un Daugavpils filiālēs pakalpojums pieejams ar norīkojumu no jebkuras iestādes speciālista, kurā ir noteikta diagnoze.

Ja Jūs vēlaties sākt vingrot ORTO Klīnikā, bet Jums nav norīkojuma, lūdzu, pierakstieties uz vizīti ORTO pie klīnikas fizikālās un rehabilitācijas ārsta, lai novērtētu Jūsu stāvokli, izvērtētu muskuloskeletālās problēmas un sastādītu ārstēšanās plānu. Pēc tā varēsiet uzsākt fizioterapijas kursu ORTO Klīnikā.


Ārsta slēdziens būs pieejams 3 darba dienu laikā ( fizikālās un rehabilitācijas ārsta -  5 darba dienu laikā) ORTO Klīnikas mājas lapas sadaļā Izraksti. Veicot apmaksu par konsultāciju, Jūs saņemsiet instrukciju izraksta saņemšanai ar kodu un paroli. Izraksts būs pieejams PDF formātā 3 mēnešus.


Par ārsta vizīti, izmeklējumu vai fizioterapijas apmeklējumu jānorēķinās pēc pakalpojuma saņemšanas. Maksājot ar bankas karti, varat norēķināties reģistratūrā. Kasē var maksāt gan skaidrā naudā, gan ar bankas karti.

Tāpat varat norēķināties pirms ārsta vizītes internetā, ja piesakāties pakalpojumam elektroniski.


SIA “ORTO klīnika”
Reģ.Nr.40103175305
Adrese: Bukultu iela 1a, Rīga, LV-1005
Banka: AS Swedbank 
Kods: HABALV22
Konts: LV16HABA0551020864623


ORTO Klīnika ir noslēgti līgumi ar trim apdrošināšanas kompānijām IF, BTA un Compensa. Lai precizētu konkrētās polises noteikumus un maksājumu ierobežojumus, lūdzu, sazinieties ar savu apdrošināšanas kompāniju!

Norēķinu kārtība citu kompāniju apdrošināšanas polišu īpašniekiem. Par saņemtajiem pakalpojumiem ORTO klīnikā jānorēķinās skaidrā naudā vai ar bankas maksājumu karti. Pretī saņemsiet čeku ar pakalpojuma nosaukumu un Jūsu personas datiem. Iesniedzot čeku savai veselības apdrošināšanas kompānijai, varat saņemt atpakaļ par pakalpojumu samaksāto naudu. Lai precizētu konkrētās polises noteikumus un maksājumu ierobežojumus, lūdzu, sazinieties ar savu apdrošināšanas kompāniju!


ORTO Klīnikai nav līguma par valsts apmaksātas medicīniskās palīdzības saņemšanu. Nesaņemam valsts subsīdijas un neesam valsts klīnika. ORTO Klīnika ir privāta medicīnas iestāde, tādēļ cena pakalpojumiem nemainās atkarībā no ārsta norīkojuma esamības. 

Tomēr šāds norīkojums ir noderīgs izmeklējumu veikšanai (rentgenam un datortomogrāfijai), jo atsevišķus izmeklējumus ikvienā Latvijas klīnikā veic vienīgi ar ārsta norīkojumu.


Nē, šādu pakalpojumu nepiedāvājam.


SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram