Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Bicepsa cīpslu dažādie plīsumi (podkāsts)

Kā un kādēļ notiek bicepsa cīpslu plīsumi? Kādu traumu rezultātā tie sāp spēji un ļoti? Kad plecs īdējis ilgi un tik vienubrīd manāms, ka roku īsti nevar pacelt virs galvas, tā kļuvusi vājāka? Kas ir tas bumbulis, kas parādījies bicepsā?

Biežāk taču neoperē? Tad, kādēļ tomēr vērts iet uz konsultāciju pie traumatologa, ortopēda? Vai ir situācijas, kad izšķiroši to darīt pirmajās dienās pēc notikušas traumas? Kad var apsvērt un kad noteikti vajadzētu operēt? Neopērēšanas un operēšanas plusi un mīnusi.

Vai ir kāda zelta profilakse, kas pasargātu no bicepsa cīpslu plīsumiem?

Par to šajā sarunā ar Jāni Viļumu ORTO Klīnikas traumatologu, ortopēdu.

Podkāsts klausāms:

mājas lapā: https://bit.ly/3w4PAbA

apple podcast: https://bit.ly/3xQzFhA

spotify: https://bit.ly/3JwhW1h


Jūs varētu interesēt

Cīpslu iekaisumi – pacietības pārbaudījums gan pacientam, gan ārstam (audio)

ORTO Klīnikas medicīnas tēmu audio bibliotēku šonedēļ papildinām ar jaunu audiosarunu, kas veltīta cīpslu iekaisumu (tendinītu) ārstēšanai.
Lasīt visu

ORTO klīnikas ārsti uzstājas Starptautiskā Baltijas kongresā

Nedēļas nogalē no 25. līdz 27. oktobrim, Lietuvā, Viļņā norisinājās viens no svarīgākajiem notikumiem Baltijas valstu anesteziologu un intensīvās terapijas speciālistu apritē – 9. Starptautiskais Baltijas anesteziologu, intensīvās terapijas un sāpju speciālistu kongress. Starp vairāk kā 1 000 dalībniekiem – astoņi bija ORTO Klīnikas pārstāvji – anesteziologi, ārsti un medmāsas. Šogad pirmo reizi kongresa ietvaros notika arī dienas garumā māsu simpozijs – veltīts sāpju kontrolei.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram