Didžiausia traumatologijos ir ortopedijos klinika Baltijos šalyse

+371 6714 4013

Bicepsa cīpslu dažādie plīsumi (podkāsts)

Kā un kādēļ notiek bicepsa cīpslu plīsumi? Kādu traumu rezultātā tie sāp spēji un ļoti? Kad plecs īdējis ilgi un tik vienubrīd manāms, ka roku īsti nevar pacelt virs galvas, tā kļuvusi vājāka? Kas ir tas bumbulis, kas parādījies bicepsā?

Biežāk taču neoperē? Tad, kādēļ tomēr vērts iet uz konsultāciju pie traumatologa, ortopēda? Vai ir situācijas, kad izšķiroši to darīt pirmajās dienās pēc notikušas traumas? Kad var apsvērt un kad noteikti vajadzētu operēt? Neopērēšanas un operēšanas plusi un mīnusi.

Vai ir kāda zelta profilakse, kas pasargātu no bicepsa cīpslu plīsumiem?

Par to šajā sarunā ar Jāni Viļumu ORTO Klīnikas traumatologu, ortopēdu.

Podkāsts klausāms:

mājas lapā: https://bit.ly/3w4PAbA

apple podcast: https://bit.ly/3xQzFhA

spotify: https://bit.ly/3JwhW1h


Jūs varētu interesēt

Depeche mode solistu aizstāj mazs, aizmidzis zēns

Februāra nogalē no ORTO Klīnikas gaiteņiem prom devies Depeche Mode solists Deivs Gahans, savu vietu atstājot mazam, guļošam zēnam. Par ko ir runa?
Lasīt visu

ORTO Klīnikas darbs ārkārtas situācijas laikā

Atbilstoši Veselības ministrijas rīkojumam par plānveida medicīnas pakalpojumu apturēšanu, pārejam uz ierobežotāku un attālinātāku palīdzības sniegšanu. Mēs joprojām esam Jums pieejami un rūpēsimies, bet uz laiku mainījies veids, kā varam to īstenot.
Lasīt visu
1 2 3 322
RAB „ORTO klinika“ su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra 2023-01-26 sudarė sutartį Nr. SKV-TL-2023/9 dėl paramos gavimo pagal programą „Tarptautinio konkurencingumo skatinimas“, iš dalies finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram