Ведущая клиника травматологии и ортопедии в странах Балтии

+371 6714 4013

Bicepsa cīpslu dažādie plīsumi (podkāsts)

Kā un kādēļ notiek bicepsa cīpslu plīsumi? Kādu traumu rezultātā tie sāp spēji un ļoti? Kad plecs īdējis ilgi un tik vienubrīd manāms, ka roku īsti nevar pacelt virs galvas, tā kļuvusi vājāka? Kas ir tas bumbulis, kas parādījies bicepsā?

Biežāk taču neoperē? Tad, kādēļ tomēr vērts iet uz konsultāciju pie traumatologa, ortopēda? Vai ir situācijas, kad izšķiroši to darīt pirmajās dienās pēc notikušas traumas? Kad var apsvērt un kad noteikti vajadzētu operēt? Neopērēšanas un operēšanas plusi un mīnusi.

Vai ir kāda zelta profilakse, kas pasargātu no bicepsa cīpslu plīsumiem?

Par to šajā sarunā ar Jāni Viļumu ORTO Klīnikas traumatologu, ortopēdu.

Podkāsts klausāms:

mājas lapā: https://bit.ly/3w4PAbA

apple podcast: https://bit.ly/3xQzFhA

spotify: https://bit.ly/3JwhW1h


Jūs varētu interesēt

ORTO Klīnikas fizioterapeites piedalās vērienīgākajā Fizioterapijas kongresā

Trīs ORTO Klīnikas fizioterapeites: Elīna Bergmane, Santa Dreimane, Guna Semjonova maija vidū trīs dienas piedalījās Pasaules Fizioterapijas kongresā ( World Confederation for Physical Therapy Congress 2019) Ženēvā. Šis vērienīgākais saiets tiek rīkots reizi divos gados dažādās pasaules vietās, pulcējot ap 4 000 atšķirīgu specializāciju fizioterapeitu – no tiem, kuri specializējas kardiovaskulāru pacientu aprūpē līdz fizioterapeitiem, kuri ārstē dzīvniekus.
Lasīt visu

Ar ko atšķiras vasaras un ziemas skriešana un skrējēji? (audio)

Ziemas skriešanai ir vērtīgi zināt knifus, kuri ilggadējiem skrējējiem iegūti kļūdu un meklējumu ceļā. Segums, apavi, ekipējums, iesildīšanās, atsildīšanās, laikapstākļi un lukturi. Kāds labums no skriešanas ziemā un kādēļ skrējēji sveicinās?
Lasīt visu
Общество с ограниченной ответственностью SIA ORTO klīnika 26.01.2023 заключило с LIAA договор № SKV-TL-2023/9 о получении поддержки в рамках мероприятия «Содействие международной конкурентоспособности», которое софинансируется Европейским фондом регионального развития.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram