Juhtiv traumatoloogia ja ortopeedia kliinik Baltimaades

+371 6714 4013

Jāņa Viļuma ORTO klīnikas traumatologa, ortopēda portrets (03.10.2016.)

Jānis Viļums rada sajūtu, ka viņš dzīvo mazliet citā laika plaknē – tur, kur laiks iet lēnāk. Lai arī ļoti noslogots un aizņemts, viņa klātbūtne iedveš mieru. Viņš šķiet dzīvojam ārpus skrējiena. Vārds, kas izteikti raksturo Jāni Viļumu ir Pacietība.

Šajā mazajā stāstā par sevi, ārsts atklāj, ka viņam ir ļoti svarīgi redzēt sava darba rezultātu, un ķirurga profesija to parasti arī sniedz. Vienlaikus Jānis tajā ir ieguldījis ilgas, ļoti pacietīgas pūles, pats atzīstot, ka ķirurģijā viss ir par maziem knifiņiem un niansēm.

Ķirurga rokas ir kā pianista rokas – jo ilgāk, ar lielāku interesi un atdevi tu dari savu darbu, jo labāks ir rezultāts. Tādēļ pacientiem, kurus Jānis operē šobrīd, rētas dzīst un sāp daudz mazāk, nekā tad, kad viņš to darīja pirms 10 – 15 gadiem.

Un tomēr labs ārsts nav tikai – labas rokas. Tāds cilvēks ir vienīgi amatnieks. Labam ārstam piemīt ļoti augsti iekšējie morāles principi. Labestība ne tikai rokās, bet attieksmē pret cilvēkiem, pasauli un dabu.

ORTO klīnikas ārstiem Jūsu uzticība un paļaušanās ir viens no būtiskākajiem nosacījumiem veiksmīgai veseļošanās gaitai. Tādēļ turpinām iepazīstināt ar klīnikas speciālistiem, lai Jums būtu vieglāk izvēlēties savējo: 


Jūs varētu interesēt

Laicīga zīdainīša gūžas locītavas pārbaude var glābt no operācijas (17.10.2017.)

Zīdainīšus ar aizdomām par iedzimtām gūžas locītavas problēmām (displāziju) ārstam ir jānosūta uz ultrasonogrāfijas izmeklējumu. Atšķirībā no rentgenizmeklējuma, ultrosonogrāfiski attēli skrimšļainās struktūras. Ultrasonogrāfijas izmeklējums ir galvenā metode, lai apstiprinātu izmaiņas locītavā.
Lasīt visu

Aizvadīta apmeklētākā ORTO Klīnikas konference medicīnas speciālistiem

Piektdien, 12.04. aizvadījām līdz šim lielāko ORTO Klīnikas rīkoto konferenci – klātienē tiekoties ar vairāk kā 100 un tiešsaistē – 400 dalībniekiem. Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā seši lektori – klīnikas ārsti: Andrejs Peredistijs, Vitolds Jurkevičs, Juris Brūklis, Anna Mihailova, Alla Hohlova un Andrejs Finogejevs dienas garumā deva klausītājiem koncentrētu ieskatu aktuālākajās pacientu problēmās, ar kurām […]
Lasīt visu
26.01.2023 allkirjastas SIA „ORTO Klīnika“ Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuriga (LIAA) lepingu nr SKV-TL-2023/9 toetuse saamiseks meetme "Rahvusvahelise konkurentsivõime edendamine" raames, mida kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram