Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Jāņa Viļuma ORTO klīnikas traumatologa, ortopēda portrets (03.10.2016.)

Jānis Viļums rada sajūtu, ka viņš dzīvo mazliet citā laika plaknē – tur, kur laiks iet lēnāk. Lai arī ļoti noslogots un aizņemts, viņa klātbūtne iedveš mieru. Viņš šķiet dzīvojam ārpus skrējiena. Vārds, kas izteikti raksturo Jāni Viļumu ir Pacietība.

Šajā mazajā stāstā par sevi, ārsts atklāj, ka viņam ir ļoti svarīgi redzēt sava darba rezultātu, un ķirurga profesija to parasti arī sniedz. Vienlaikus Jānis tajā ir ieguldījis ilgas, ļoti pacietīgas pūles, pats atzīstot, ka ķirurģijā viss ir par maziem knifiņiem un niansēm.

Ķirurga rokas ir kā pianista rokas – jo ilgāk, ar lielāku interesi un atdevi tu dari savu darbu, jo labāks ir rezultāts. Tādēļ pacientiem, kurus Jānis operē šobrīd, rētas dzīst un sāp daudz mazāk, nekā tad, kad viņš to darīja pirms 10 – 15 gadiem.

Un tomēr labs ārsts nav tikai – labas rokas. Tāds cilvēks ir vienīgi amatnieks. Labam ārstam piemīt ļoti augsti iekšējie morāles principi. Labestība ne tikai rokās, bet attieksmē pret cilvēkiem, pasauli un dabu.

ORTO klīnikas ārstiem Jūsu uzticība un paļaušanās ir viens no būtiskākajiem nosacījumiem veiksmīgai veseļošanās gaitai. Tādēļ turpinām iepazīstināt ar klīnikas speciālistiem, lai Jums būtu vieglāk izvēlēties savējo: 


Jūs varētu interesēt

Kādos gadījumos skrimsli var restaurēt? (audio)

Joprojām pasaulē nav atrasts risinājums, kā nomainīt nodilušu skrimsli, tādēļ daļa cilvēku savu dzīves kvalitāti izvēlas uzlabot, veicot locītavas nomaiņas operāciju.
Lasīt visu

Suminām fizioterapeitus – mūsējos un visus - Latvijā!

Sestdien, 8. septembrī visā pasaulē atzīmē Fizikālās terapijas dienu. Ar pateicību un mīlestību suminām savus ORTO Klīnikas 31 fizioterapeitu un ar cieņu – visus Latvijas fizioterapeitus.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram