Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Jāņa Viļuma ORTO klīnikas traumatologa, ortopēda portrets (03.10.2016.)

Jānis Viļums rada sajūtu, ka viņš dzīvo mazliet citā laika plaknē – tur, kur laiks iet lēnāk. Lai arī ļoti noslogots un aizņemts, viņa klātbūtne iedveš mieru. Viņš šķiet dzīvojam ārpus skrējiena. Vārds, kas izteikti raksturo Jāni Viļumu ir Pacietība.

Šajā mazajā stāstā par sevi, ārsts atklāj, ka viņam ir ļoti svarīgi redzēt sava darba rezultātu, un ķirurga profesija to parasti arī sniedz. Vienlaikus Jānis tajā ir ieguldījis ilgas, ļoti pacietīgas pūles, pats atzīstot, ka ķirurģijā viss ir par maziem knifiņiem un niansēm.

Ķirurga rokas ir kā pianista rokas – jo ilgāk, ar lielāku interesi un atdevi tu dari savu darbu, jo labāks ir rezultāts. Tādēļ pacientiem, kurus Jānis operē šobrīd, rētas dzīst un sāp daudz mazāk, nekā tad, kad viņš to darīja pirms 10 – 15 gadiem.

Un tomēr labs ārsts nav tikai – labas rokas. Tāds cilvēks ir vienīgi amatnieks. Labam ārstam piemīt ļoti augsti iekšējie morāles principi. Labestība ne tikai rokās, bet attieksmē pret cilvēkiem, pasauli un dabu.

ORTO klīnikas ārstiem Jūsu uzticība un paļaušanās ir viens no būtiskākajiem nosacījumiem veiksmīgai veseļošanās gaitai. Tādēļ turpinām iepazīstināt ar klīnikas speciālistiem, lai Jums būtu vieglāk izvēlēties savējo: 


Jūs varētu interesēt

Meniska plīsums. Kā ar to dzīvot? (podkāsts)

Kādēļ meniski tik bieži un tik daudziem plīst? Vai tas vienmēr sāp un traucē? Šķidruma krāšanās ceļa locītavā – to arī izraisa bojāts menisks? Kādēļ nav reti gadījumi, kad operē menisku, bet sāpes un problēmas ceļa locītavā saglabājas nemainīgas? Vai menisku stāvokli var novērtēt ultrasonogrāfijā? Pusaudžiem magnētiskās rezonanses uzņēmumā asinsvadus mēdz interpretēt kā meniska plīsumu […]
Lasīt visu

Daudz laimes katram no mums svētkos! (05.05.2016.)

No sirds sveicam Latvijas neatkarības atgūšanas dienā – 4. maijā! Un aicinām svinēt šo dienu kopā ar mīļajiem, klājot svētkiem baltus galdautus! ORTO klīnikas komanda
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram