Leading trauma and orthopaedics clinic in Baltics

+371 6714 4013

Dalās jaunāko risinājumu pieredzē ceļa locītavas skrimšļa bojājumu ārstēšanā

Pagājušā nedēļas nogale ORTO Klīnikā aizritēja pieredzes apmaiņas gaisotnē traumatologu, ortopēdu kopienā. Šeit bija pulcējušies ārsti, kurus interesē, vai kuri savā darbā pielieto metodes, kas novērš ceļa locītavas skrimšļa bojājumus. Ar savu pieredzi dalījās īpaši aicinātais viesis, Polijas kolēģis Dr. Tomas Piontek, kuram ir vairāk kā 10 gadu pieredze dažādu ķirurģiskas metožu pielietošanā skrimšļa defektu ārstēšanai. Kolēģus ar savas klīniskās prakses rezultātiem iepazīstināja arī ORTO Klīnikas traumatologi, ortopēdi: Andrejs Elksniņš-Finogejevs un Ēriks Ozols.  

Lielākā daļa efektīvu risinājumu bojāta skrimšļa labošanai ir gana jauni un Latvijā maz praktizēti arī tādēļ, ka  šīs operācijas nav iekļautas valsts apmaksāto sarakstā. Tomēr, ņemot vērā, ka tās uzrāda labus rezultātus un palīdz novērst tālāku skrimšļa nodilumu, radīja interesi arī Latvijas kolēģu vidū. Traumoatolgi, ortopēdi ne vien noklausījās lekcijas, bet arī aktīvi iesaistījās diskusijā par indikācijām šāda veida operācijām un sasniedzamajiem rezultātiem. Tāpat ārstiem bija iespēja darboties nelielās praktiskās meistarklasēs, izmēģinot dažus no iespējamiem risinājumiem. 


Jūs varētu interesēt

Neredzamā ritošā daļa – saruna ar Andreju Peredistiju

Jūnija žurnālā Klubs lielā intervija ar Andreju Peredistiju ORTO Klīnikas traumatologu, ortopēdu. Raksta pieteikumā Klubs ārstu raksturo kā aizrautīgu, garā sportisku un ļoti empātisku.
Lasīt visu

Aicinām uz sarunu traumatologus, ortopēdus!

Piektdien, 25. janvārī plkst. 16.00 ORTO Klīnikā notiks otrā atvērtā traumatologu, ortopēdu diskusiju kluba sēde, kurā aicinām piedalīties šīs profesijas ārstus un rezidentus.
Lasīt visu
1 2 3 319
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram