Ведущая клиника травматологии и ортопедии в странах Балтии

+371 6714 4013

Sveicam Pasaules Fizioterapijas dienā!

8. septembrī visā pasaulē jau tradicionāli atzīmē Pasaules Fizioterapijas dienu. Šogad uzmanība tiek īpaši pievērsta fizioterapeita darbam ar cilvēkiem, kuriem Covid-19 pārslimošana prasa ilgstošu veseļošanos. Dienas mērķis ir vienot un kopīgi izglītot visas pasaules fizioterapeitus.

Lai arī ORTO Klīnikas fizioterapeiti ir specializējušies strādāt ar traumatoloģijas, ortopēdijas, mugurkaula saslimšanu pacientiem, arī pie mums arvien biežāk nonāk cilvēki, kuriem Covid 19 pārslimošana saasinājusi muskuloskeletālas problēmas. Tādiem pacientiem ir mazāk spēka, ātri iestājas elpas trūkums un nogurums fiziskas aktivitātes laikā, bieži saasinās iepriekš ārstētas locītavu problēmas. Turklāt šis problēmu kopums kļūst īpaši aktuāls, vai traucējošs vairākus mēnešus pēc pārslimošanas.

“Rehabilitācija pēc šāda tipa saslimšanām nav mūsu klīnikas specializācija, bet iknedēļu vismaz viens Covid 19 pārslimojis pacients uzsāk darbu ar mūsu fizioterapeitu ar mērķi atgūt spēku, izturību un apmierinošu fizisko formu,” situāciju raksturo Alla Hohlova ORTO Klīnikas Fizioterapijas un rehabilitācijas nodaļas vadītāja, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste. Šādi arī mēs atbalstām Covid 19 pārslimojušos un jūtamies piederīgi šī gada Pasaules Fizioterapijas dienas vadošajai tēmai.

Suminām un godinām mūsu klīnikas fizioterapeitus! Milzīgs paldies par pacietīgo darbu un atbalstu katram ORTO Klīnikas pacientam!


Jūs varētu interesēt

Kādos gadījumos skrimsli var restaurēt? (audio)

Joprojām pasaulē nav atrasts risinājums, kā nomainīt nodilušu skrimsli, tādēļ daļa cilvēku savu dzīves kvalitāti izvēlas uzlabot, veicot locītavas nomaiņas operāciju.
Lasīt visu

VID uzteic ORTO klīniku par atbildīgu nodokļu maksāšanu (03.05.2016.)

Veidojot savu klīniku, vienmēr esam paturējuši prātā, ka gribam būt godīgi un atklāti pret sevi, cilvēkiem, kas ir komandā un pacientiem, kuri uztic mums savu veselību. Mēs veidojām, klīniku, kur pacientam nav jālauza galva, kā papildus samaksāt par pakalpojumu, vai ārsta uzmanību, bet darbiniekiem nav jādusmojas uz “sistēmu”, kas nespēj nodrošināt cieņpilnu atalgojumu. Ziemassvētku uzrunā mūsu ārsti pieminēja, - ja Latvijā būtu tik ražīga demogrāfiskā situācija, kā mūsu klīnikā, ar valsti itin drīz viss būtu kārtībā.
Lasīt visu
Общество с ограниченной ответственностью SIA ORTO klīnika 26.01.2023 заключило с LIAA договор № SKV-TL-2023/9 о получении поддержки в рамках мероприятия «Содействие международной конкурентоспособности», которое софинансируется Европейским фондом регионального развития.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram