Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Sveicam Pasaules Fizioterapijas dienā!

8. septembrī visā pasaulē jau tradicionāli atzīmē Pasaules Fizioterapijas dienu. Šogad uzmanība tiek īpaši pievērsta fizioterapeita darbam ar cilvēkiem, kuriem Covid-19 pārslimošana prasa ilgstošu veseļošanos. Dienas mērķis ir vienot un kopīgi izglītot visas pasaules fizioterapeitus.

Lai arī ORTO Klīnikas fizioterapeiti ir specializējušies strādāt ar traumatoloģijas, ortopēdijas, mugurkaula saslimšanu pacientiem, arī pie mums arvien biežāk nonāk cilvēki, kuriem Covid 19 pārslimošana saasinājusi muskuloskeletālas problēmas. Tādiem pacientiem ir mazāk spēka, ātri iestājas elpas trūkums un nogurums fiziskas aktivitātes laikā, bieži saasinās iepriekš ārstētas locītavu problēmas. Turklāt šis problēmu kopums kļūst īpaši aktuāls, vai traucējošs vairākus mēnešus pēc pārslimošanas.

“Rehabilitācija pēc šāda tipa saslimšanām nav mūsu klīnikas specializācija, bet iknedēļu vismaz viens Covid 19 pārslimojis pacients uzsāk darbu ar mūsu fizioterapeitu ar mērķi atgūt spēku, izturību un apmierinošu fizisko formu,” situāciju raksturo Alla Hohlova ORTO Klīnikas Fizioterapijas un rehabilitācijas nodaļas vadītāja, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste. Šādi arī mēs atbalstām Covid 19 pārslimojušos un jūtamies piederīgi šī gada Pasaules Fizioterapijas dienas vadošajai tēmai.

Suminām un godinām mūsu klīnikas fizioterapeitus! Milzīgs paldies par pacietīgo darbu un atbalstu katram ORTO Klīnikas pacientam!


Jūs varētu interesēt

Inovatīvs risinājums palīdzēs daudziem, kuri cieš no sāpēm pleca locītavā

Operācijas laikā artroskopiski jeb caur dažiem nelieliem dūrienveida griezumiem pleca locītavā ievada balonveida implantu, kas atjauno anatomiski pareizas pleca locītavas kaulu attiecības, tā ievērojami mazinot sāpes un ļaujot uz vairākiem gadiem attālināt locītavas endprotezēšanas nepieciešamību.
Lasīt visu

Stunda radio ētera šo pēcpusdien veltīta ceļa locītavas problemātikai

Trešdien, 16. oktobrī visus, kuriem aktuāli ceļa locītavas veselības jautājumi, kā arī šīs problemātikas diagnostika un ārstēšanas iespējas Latgales reģionā, aicinām radioaparātos, vai kompjūterā uzstādīt Latgales reģiona radio Alise Plus vilni un noklausīties sarunu studijā ar Andreju Finogejevu ORTO Klīnikas traumatologu, ortopēdu.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram