Didžiausia traumatologijos ir ortopedijos klinika Baltijos šalyse

+371 6714 4013

Pēc slodzes sāp plauksta (audio)

Ilgstoši darot sīkas kustības ar rokām, droši vien katrs piedzīvojis – plauksta kādu laiku smeldz un ir nogurusi. Šāds stāvoklis mēdz arī nepāriet pats, tam var pievienojas tūska, dažkārt tirpšana un nakts sāpes. Tādas pazīmes var liecināt par cīpslu vai karpālā kanāla  iekaisumu. Nereti – abiem. Kā tos diagnosticē? Kā ārstē? Kādēļ atkal jau nav ieteicams mēnešiem gaidīt, ka pāries pats? Par medikamentiem, injekcijām un galējo risinājumu – operāciju. Par atkārtošanās iespēju. Un noslēgumā – vingrojumi plaukstai, kurus ieteicams veikt ikvienam.

Podkāsta sērija ar Kalvi Krastiņu ORTO Klīnikas traumatologu, ortopēdu par pārslodzes izraisītām sāpēm plaukstas locītavā. Dr. Krastiņš specializējies plaukstas locītavas ārstēšanā un ķirurģijā.

Klausies podkāstu: https://bit.ly/3sy7dMa

spotify: https://spoti.fi/3M90VdI

apple podcast: https://apple.co/3vwerCd


Jūs varētu interesēt

Aicinām ģimenes ārstus pietiekties rudens semināriem ORTO Klīnikā!

● Ceļa, gūžas, pēdas un pleca locītavas saslimšanas un mūsdienīgas ārstēšanas iespējas  (četru semināru cikls bāzēts klīniskos gadījumos) un ●  Diagnostiskas, ārstēšanas un novērošanas īpatnības slimniekiem ar iekaisuma artrītiem, podagru, osteoartrītiem reimatologa un traumatologa, ortopēda, skatījumā  kas notiks šoruden/šoziem ORTO Klīnikā, Rīgā, Bukultu ielā 1 a, 3. stāva zālē!
Lasīt visu

Saruna ar pēdas problēmu speciālistu dr. Juri Brūkli

Žurnāla Ievas veselība jaunajā numurā lasāma intervija ar Juri Brūkli ORTO Klīnikas traumatologu, ortopēdu, tēlnieku, maratona skrējēju un cilvēku, kurš ir pārliecināts, ka saruna, sapratne starp ārstu un pacientu ir gan uzticības, gan laba medicīniska rezultāta pamats. Intervija lasāma jaunajā Ievas veselības numurā.
Lasīt visu
1 2 3 322
RAB „ORTO klinika“ su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra 2023-01-26 sudarė sutartį Nr. SKV-TL-2023/9 dėl paramos gavimo pagal programą „Tarptautinio konkurencingumo skatinimas“, iš dalies finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram