Juhtiv traumatoloogia ja ortopeedia kliinik Baltimaades

+371 6714 4013

Pēc slodzes sāp plauksta (audio)

Ilgstoši darot sīkas kustības ar rokām, droši vien katrs piedzīvojis – plauksta kādu laiku smeldz un ir nogurusi. Šāds stāvoklis mēdz arī nepāriet pats, tam var pievienojas tūska, dažkārt tirpšana un nakts sāpes. Tādas pazīmes var liecināt par cīpslu vai karpālā kanāla  iekaisumu. Nereti – abiem. Kā tos diagnosticē? Kā ārstē? Kādēļ atkal jau nav ieteicams mēnešiem gaidīt, ka pāries pats? Par medikamentiem, injekcijām un galējo risinājumu – operāciju. Par atkārtošanās iespēju. Un noslēgumā – vingrojumi plaukstai, kurus ieteicams veikt ikvienam.

Podkāsta sērija ar Kalvi Krastiņu ORTO Klīnikas traumatologu, ortopēdu par pārslodzes izraisītām sāpēm plaukstas locītavā. Dr. Krastiņš specializējies plaukstas locītavas ārstēšanā un ķirurģijā.

Klausies podkāstu: https://bit.ly/3sy7dMa

spotify: https://spoti.fi/3M90VdI

apple podcast: https://apple.co/3vwerCd


Jūs varētu interesēt

Vingrojam kopā – stiprinām gūžas un ceļu locītavas!

Vingrot mājās nav sliktākais ieradums, pie kura daži no mums tikuši ārkārtas stāvokļa laikā. Praktizējiet to arī turpmāk! Mēs esam sagatavojuši jaunu, īsu, vienkāršu vingrošanas programmu, lai parūpētos par gūžas un ceļa locītavām – tām, kuras intensīvi ikdienā noslogojam.
Lasīt visu

LR1 lielā portretintervija ar Arti Gulbi (audio ieraksts)

"Artis Gulbis ir viens no labākajiem mugurkaula ķirurgiem Latvijā, kas veicis tik sarežģītas operācijas, kuras pa spēkam vien dažiem pasaulē. Šoruden jau trešo reizi Latvijas profesionāļu prestižam nozīmīgs notikums – AOSpine mugurkaulu ķirurgu Eiropas simpozijs notiks Latvijā. Tā organizators un vadītājs ir Artis Gulbis, kurš ir oficiāls AOSpine mācībspēks un 20 gadus darbojas šajā profesionāļu apvienībā.
Lasīt visu
26.01.2023 allkirjastas SIA „ORTO Klīnika“ Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuriga (LIAA) lepingu nr SKV-TL-2023/9 toetuse saamiseks meetme "Rahvusvahelise konkurentsivõime edendamine" raames, mida kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram