Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Pēc slodzes sāp plauksta (audio)

Ilgstoši darot sīkas kustības ar rokām, droši vien katrs piedzīvojis – plauksta kādu laiku smeldz un ir nogurusi. Šāds stāvoklis mēdz arī nepāriet pats, tam var pievienojas tūska, dažkārt tirpšana un nakts sāpes. Tādas pazīmes var liecināt par cīpslu vai karpālā kanāla  iekaisumu. Nereti – abiem. Kā tos diagnosticē? Kā ārstē? Kādēļ atkal jau nav ieteicams mēnešiem gaidīt, ka pāries pats? Par medikamentiem, injekcijām un galējo risinājumu – operāciju. Par atkārtošanās iespēju. Un noslēgumā – vingrojumi plaukstai, kurus ieteicams veikt ikvienam.

Podkāsta sērija ar Kalvi Krastiņu ORTO Klīnikas traumatologu, ortopēdu par pārslodzes izraisītām sāpēm plaukstas locītavā. Dr. Krastiņš specializējies plaukstas locītavas ārstēšanā un ķirurģijā.

Klausies podkāstu: https://bit.ly/3sy7dMa

spotify: https://spoti.fi/3M90VdI

apple podcast: https://apple.co/3vwerCd


Jūs varētu interesēt

Fizioterapija kā risinājums muguras problēmām (audio)

Jaunajā podkāsta sērijā runājam par muguras sāpēm. Vienā, vai otrā dzīves brīdī tās mēdz sagādāt raizes. Vienam pēc aktīvas rušināšanās dārzā, otram pēc kārtējās dienas, nosēdētas pie datora ekrāna, trešajam - vienkārši noliecoties, lai paceltu no rokām izslīdējušas mašīnas atslēgas. Ja sāpes ieilgst, meklējam risinājumu.
Lasīt visu

Jauna operācija Latvijā – pēdas locītavas endoprotezēšana

Ir tik daudz cilvēku, kuriem locītavas nomaiņa devusi iespēju sākt dzīvi bez sāpēm. Kādēļ starp gūžas, ceļa un pleca locītavas endoprotezēšanu pēdas locītavas nomaiņu līdz šim ārsti neveica? Vai ikvienam, kuram nodiluši pēdas kauli rada nebeidzamas sāpes un kustību ierobežojumus, jaunais risinājums derēs? Cik ilgi kalpo pēdas locītavas endoprotēze? Kādas vēl ir ķirurģiskas alternatīvas? Vai […]
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram