Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Starptautisku semināru prakse – tiešsaistes režīmā

Valdis Andersons ORTO Klīnikas traumatolgs, ortopēds šodien, 27. augustā piedalās ISAKOS (Starptautiskā Artroskopijas, ceļa ķirurģijas un sporta medicīnas biedrība) organizētā on-line vebinārijā. Vebinārija tēma – Ceļa locītavas osteotomija – neatsverams risinājums locītavas saglabāšanai. Semināru tiešsaistes režīmā vadīs starptautiski atzīti ārsti no Amerikas, Zviedrijas un Apvienotās Karalistes.

“Covid ieviesis arī savas pozitīvās korekcijas, piemēram, šādu starptautisku semināru organizēšanā,” novērtē ārsts “Ir nesalīdzināmi vieglāk atrast dažas stundas, lai netraucēti ar datoru klēpī piedalītos, gūstot aktuālāko informāciju no savas jomas elitārākajiem speciālistiem, nekā atbrīvot vairākas dienas pasākuma apmeklēšanai citā valstī,” on-line iespēju semināru organizēšanā uzteic Valdis Andersons.

Šovasar ārsts šādi jau papildinājis zināšanu klāstu, piedaloties ISAKOS vebinārijos, kas veltīti pleca locītavas nestabilitātei un bērnu ceļa locītavas ķirurģijai. Tie dod ieskatu jaunākajos šo jomu risinājumos, pētījumu rezultātos un pieejās.

Ar gūtajām zināšanām dalīsimies arī ORTO Klīnikas organizētajos rudens semināros – pagaidām vēl ticot, ka savus seminārus varēsim organizēt klātienē.

ISAKOS dibināja 1995. gadā, apvienojoties divām starptautiskām medicīnas asociācijām – Artroskopijas un Ceļa locītavas ķirurģijas. Organizācijas mērķis ir veicināt jaunākās informācijas apmaiņu un izplatību pasaulē – izglītības, zinātnisko pētījumu un pacientu aprūpē artroskopijas, ceļa locītavas ķirurģijas un sporta medicīnas jomā. ISAKOS apvieno vairāk kā 3 000 ārstu no 97 pasaules valstīm. Arī divi Latvijas traumatologi, ortopēdi ir šīs organizācijas biedri: Valdis Andersons un Ēriks Ozols.


Jūs varētu interesēt

Jau 69 gadus 8. septembrī atzīmē Starptautisko Fizioterapijas dienu

8. septembrī pasaulē atzīmē Starptautisko Fizioterapijas dienu. Katru gadu fizioterapeiti uzrunā un izglīto cilvēkus par kādu no sabiedrībā aktuālām veselības tēmām, atgādinot, vai iepazīstinot ar fizioterapeita lomu problēmas risināšanā. Šis gads iezīmējies Covid 19 zīmē. Tādēļ slimības profilaksei un rehabilitācijai pēc tās, veltīta 2020. gada Fizioterapijas diena.
Lasīt visu

Gada balvai medicīnā izvirzīts Andrejs Finogejevs-Elksniņš

Andrejs Finogejevs-Elksniņš ORTO Klīnikas traumatalogs, ortopēds jau otro reizi izvirzīts Gada balvai medicīnā. Apbalvošanas ceremonija notiks sestdien, 27. martā. Svinīgais pasākums skatāms TV3 tiešraidē no plkst. 15.10.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram