Juhtiv traumatoloogia ja ortopeedia kliinik Baltimaades

+371 6714 4013

Starptautisku semināru prakse – tiešsaistes režīmā

Valdis Andersons ORTO Klīnikas traumatolgs, ortopēds šodien, 27. augustā piedalās ISAKOS (Starptautiskā Artroskopijas, ceļa ķirurģijas un sporta medicīnas biedrība) organizētā on-line vebinārijā. Vebinārija tēma – Ceļa locītavas osteotomija – neatsverams risinājums locītavas saglabāšanai. Semināru tiešsaistes režīmā vadīs starptautiski atzīti ārsti no Amerikas, Zviedrijas un Apvienotās Karalistes.

“Covid ieviesis arī savas pozitīvās korekcijas, piemēram, šādu starptautisku semināru organizēšanā,” novērtē ārsts “Ir nesalīdzināmi vieglāk atrast dažas stundas, lai netraucēti ar datoru klēpī piedalītos, gūstot aktuālāko informāciju no savas jomas elitārākajiem speciālistiem, nekā atbrīvot vairākas dienas pasākuma apmeklēšanai citā valstī,” on-line iespēju semināru organizēšanā uzteic Valdis Andersons.

Šovasar ārsts šādi jau papildinājis zināšanu klāstu, piedaloties ISAKOS vebinārijos, kas veltīti pleca locītavas nestabilitātei un bērnu ceļa locītavas ķirurģijai. Tie dod ieskatu jaunākajos šo jomu risinājumos, pētījumu rezultātos un pieejās.

Ar gūtajām zināšanām dalīsimies arī ORTO Klīnikas organizētajos rudens semināros – pagaidām vēl ticot, ka savus seminārus varēsim organizēt klātienē.

ISAKOS dibināja 1995. gadā, apvienojoties divām starptautiskām medicīnas asociācijām – Artroskopijas un Ceļa locītavas ķirurģijas. Organizācijas mērķis ir veicināt jaunākās informācijas apmaiņu un izplatību pasaulē – izglītības, zinātnisko pētījumu un pacientu aprūpē artroskopijas, ceļa locītavas ķirurģijas un sporta medicīnas jomā. ISAKOS apvieno vairāk kā 3 000 ārstu no 97 pasaules valstīm. Arī divi Latvijas traumatologi, ortopēdi ir šīs organizācijas biedri: Valdis Andersons un Ēriks Ozols.


Jūs varētu interesēt

ORTO Klīnikas & Rituma Ivanova kalendārs 2024. gadam 

Mēs ļoti vēlamies sākt jaunu gadu – skaisti. Tādēļ, sadarbojoties ar gleznotāju Ritumu Ivanovu, izveidojām ORTO Klīnikas galda kalendāru 2024.  Turpmāk visus 12 mēnešus uz mums un mūsu pacientiem raudzīsies mākslinieka redzējumā atainoti cilvēki. Dažādos mēnešos un gadalaikos – atšķirīgos noskaņojumos. Šis ir gan pirmais klīnikas, gan pirmais – Rituma Ivanova kalendārs.  “Daudzi klīnikas gaiteņos […]
Lasīt visu

Lūdzu, ziedo asinis!

Asinis nevar nopirkt. Par tām nevar samaksāt. Asinis pieejamas tādēļ, ka cilvēks ir gribējis tās ziedot . Nedēļā ORTO Klīnikā veic vidēji 60 operācijas. Asins pārliešana bieži vajadzīga pacientiem lielu operāciju – locītavu endoprotezēšanas un mugurkaula ķirurģijas laikā. Valsts asinsdonoru centrā nereti trūkst šī dzīvībai svarīgā materiāla. Ja Tev pazīstamam cilvēkam gaidāma operācija, vai vienkārši […]
Lasīt visu
26.01.2023 allkirjastas SIA „ORTO Klīnika“ Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuriga (LIAA) lepingu nr SKV-TL-2023/9 toetuse saamiseks meetme "Rahvusvahelise konkurentsivõime edendamine" raames, mida kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram