Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Klīnikas Āgenskalna filiālē pieejami masāžas pakalpojumi 

“Bez nopietnas izpratnes par cilvēka fizioloģiju, anatomiju, arī psiholoģiju cilvēka ķermenim nevajadzētu ķerties klāt,” saka Marina Jarceva masiere ORTO Klīnikā. Ar zinoša un prasmīga speciālista masāžu var panākt daudz:  mazināt pēc operācijas vai traumas tūsku, veicināt dzīšanu, palīdzēt atbrīvoties no spriedzes un ilgstošas sēdēšanas radīta saspringuma muskuļos, novērst sāpes, uzlabot ādas un muskuļu tonusu.  
Speciālistei ir prasmes un sertifikāti: ārstnieciskajā masāžā, zīdaiņu, grūtnieču, un limfodrenāžas . Viņa norāda, ka 10 – 12 masāžu kurss dod iespēju vēl trīs mēnešus pēc tā noslēguma just pozitīvas sekas un uzlabojumus. Tai pat laikā masāža nav panaceja un risinājums visām problēmām un nevar aizstāt ķirurģiju vai aktīvu fizisku ikdienas dzīvi.  
“Dažkārt saka, ka masāža domāta sliņķiem un tajā ir daļa taisnības, jo cilvēks ļoti daudzas problēmas var novērst vai atrisināt, ja ikdienā veic regulāras fiziskas aktivitātes,” saka Marina Jarceva. Tomēr neaktīvajiem masāža ir glābiņš, kā uzturēt ādas un muskuļu tonusu. 
Savu profesiju Marina izvēlējusies jau salīdzinoši pieaugušā vecumā.  Beigusi Medicīnas koledžu masiera specialitātē un ieguvusi arī fizikālās terapijas māsas izglītību, Marina jau vairākus gadus strādā darbu, par kuru sapņojusi bērnībā – palīdzēt cilvēkiem justies labāk. 
Marina Jarceva pieņem ORTO Klīnikas Āgenskalna filiālē. Telefona numurs pierakstam: 67 14 4013.  


Jūs varētu interesēt

Aicinām fizioterapeitus uz jaunu semināru ciklu ORTO klīnikā!

Četru semināru cikls fizioterapeitiem Pavasaris 2018 Aicinām fizioterapeitus uz jaunu, bnezmaksas semināru ciklu ORTO klīnikā zināšanu padziļināšanai darbam ar traumatoloģijas, ortopēdijas pacientiem!
Lasīt visu

ORTO klīnikas vertebrologs Kaspars Ruks par mugurkaula disku trūci

Žurnāla 100 labi padomi jūnija numurā lasāms ORTO klīnikas mugurkaula ķirurga, vertebrologa Kaspara Ruka konsultēts raksts Diska trūce būs “sabiedrotā” mūža garumā. Ruks atzīst, ka diska bojājumi ir biežākā muguras kaite, kas mudina cilvēkus meklēt viņa palīdzību.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram