Ведущая клиника травматологии и ортопедии в странах Балтии

+371 6714 4013

Klīnikas Āgenskalna filiālē pieejami masāžas pakalpojumi 

“Bez nopietnas izpratnes par cilvēka fizioloģiju, anatomiju, arī psiholoģiju cilvēka ķermenim nevajadzētu ķerties klāt,” saka Marina Jarceva masiere ORTO Klīnikā. Ar zinoša un prasmīga speciālista masāžu var panākt daudz:  mazināt pēc operācijas vai traumas tūsku, veicināt dzīšanu, palīdzēt atbrīvoties no spriedzes un ilgstošas sēdēšanas radīta saspringuma muskuļos, novērst sāpes, uzlabot ādas un muskuļu tonusu.  
Speciālistei ir prasmes un sertifikāti: ārstnieciskajā masāžā, zīdaiņu, grūtnieču, un limfodrenāžas . Viņa norāda, ka 10 – 12 masāžu kurss dod iespēju vēl trīs mēnešus pēc tā noslēguma just pozitīvas sekas un uzlabojumus. Tai pat laikā masāža nav panaceja un risinājums visām problēmām un nevar aizstāt ķirurģiju vai aktīvu fizisku ikdienas dzīvi.  
“Dažkārt saka, ka masāža domāta sliņķiem un tajā ir daļa taisnības, jo cilvēks ļoti daudzas problēmas var novērst vai atrisināt, ja ikdienā veic regulāras fiziskas aktivitātes,” saka Marina Jarceva. Tomēr neaktīvajiem masāža ir glābiņš, kā uzturēt ādas un muskuļu tonusu. 
Savu profesiju Marina izvēlējusies jau salīdzinoši pieaugušā vecumā.  Beigusi Medicīnas koledžu masiera specialitātē un ieguvusi arī fizikālās terapijas māsas izglītību, Marina jau vairākus gadus strādā darbu, par kuru sapņojusi bērnībā – palīdzēt cilvēkiem justies labāk. 
Marina Jarceva pieņem ORTO Klīnikas Āgenskalna filiālē. Telefona numurs pierakstam: 67 14 4013.  


Jūs varētu interesēt

Pieteikšanās fizioterapeitu pavasara semināra II daļai ir noslēgusies

Pieteikšanās ORTO Klīnikas rīkotajiem fizioterapeitu pavasara semināriem ir noslēgusies. Visas vietas aizpildītas. Paldies par lielo interesi un atsaucību! Centīsimies arī turpmāk būt jums interesi un dalīties zināšanās un pieredzē, rīkojot jaunus seminārus.
Lasīt visu

ORTO klīnika darbojas atbilstoši labākajai pasaules praksei

Pēc dalības pasaules lielākajā vadošo traumatologu - otropēdu kongresā ISAKOS 2015, Lionā ORTO klīnikas ārsti Andrejs Peredistijs un Valdis Andersons atzīst, ka klīnikā strādājam augstākajā līmenī, piedāvājot saviem pacientiem to, ko pašreiz spēj nodrošināt pasaulē vadošās traumatoloģiajs - otropēdijas prakses diagnostikā un ķirurģijā.
Lasīt visu
Общество с ограниченной ответственностью SIA ORTO klīnika 26.01.2023 заключило с LIAA договор № SKV-TL-2023/9 о получении поддержки в рамках мероприятия «Содействие международной конкурентоспособности», которое софинансируется Европейским фондом регионального развития.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram