Juhtiv traumatoloogia ja ortopeedia kliinik Baltimaades

+371 6714 4013

Klīnikas Āgenskalna filiālē pieejami masāžas pakalpojumi 

“Bez nopietnas izpratnes par cilvēka fizioloģiju, anatomiju, arī psiholoģiju cilvēka ķermenim nevajadzētu ķerties klāt,” saka Marina Jarceva masiere ORTO Klīnikā. Ar zinoša un prasmīga speciālista masāžu var panākt daudz:  mazināt pēc operācijas vai traumas tūsku, veicināt dzīšanu, palīdzēt atbrīvoties no spriedzes un ilgstošas sēdēšanas radīta saspringuma muskuļos, novērst sāpes, uzlabot ādas un muskuļu tonusu.  
Speciālistei ir prasmes un sertifikāti: ārstnieciskajā masāžā, zīdaiņu, grūtnieču, un limfodrenāžas . Viņa norāda, ka 10 – 12 masāžu kurss dod iespēju vēl trīs mēnešus pēc tā noslēguma just pozitīvas sekas un uzlabojumus. Tai pat laikā masāža nav panaceja un risinājums visām problēmām un nevar aizstāt ķirurģiju vai aktīvu fizisku ikdienas dzīvi.  
“Dažkārt saka, ka masāža domāta sliņķiem un tajā ir daļa taisnības, jo cilvēks ļoti daudzas problēmas var novērst vai atrisināt, ja ikdienā veic regulāras fiziskas aktivitātes,” saka Marina Jarceva. Tomēr neaktīvajiem masāža ir glābiņš, kā uzturēt ādas un muskuļu tonusu. 
Savu profesiju Marina izvēlējusies jau salīdzinoši pieaugušā vecumā.  Beigusi Medicīnas koledžu masiera specialitātē un ieguvusi arī fizikālās terapijas māsas izglītību, Marina jau vairākus gadus strādā darbu, par kuru sapņojusi bērnībā – palīdzēt cilvēkiem justies labāk. 
Marina Jarceva pieņem ORTO Klīnikas Āgenskalna filiālē. Telefona numurs pierakstam: 67 14 4013.  


Jūs varētu interesēt

Muguriņa bez kūkumiņa! Stiprinām skolnieka muguru! (07.09.2016.)

Aicinām uz atvērto pēcpusdienu Āgenskalna sākumskolniekus un viņu vecākus ORTO klīnikas Āgenskalna fizioterapijas zālē, Nometņu ielā 61!
Lasīt visu

Žurnālā Klubs raksts par kaulu lūzumiem

Kamēr ziema devusi nelielu atelpu, jaunajā žurnāla Klubs numurā lasāms ORTO Klīnikas traumatologa, ortopēda Andreja Peredistija konsultēts raksts par to, ko vērts zināt par kaulu lūzumiem.
Lasīt visu
26.01.2023 allkirjastas SIA „ORTO Klīnika“ Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuriga (LIAA) lepingu nr SKV-TL-2023/9 toetuse saamiseks meetme "Rahvusvahelise konkurentsivõime edendamine" raames, mida kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram