Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Kad endoprotezē pleca locītavu? (audio)

Šīsnedēļas klausāmgabals/podkāsts veltīts pleca locītavas endoprotezēšanai. Diskutē un sarunājas divi traumatologi, ortopēdi, kolēģi – Aigars Vugulis, kurš specializējies pleca locītavas endoprotezēšanā un Andrejs Peredistijs, kurš veic citas pleca locītavas operācijas, pirms vēl locītava nodilst līdz tādai pakāpei, kad nepieciešams to aizvietot ar mākslīgu.

Kas noved pie tāda stāvokļa, kad endoprotezēšana ir vienīgais risinājums? Kādus – it kā nevainīgus  cīpslu plīsumus plecā – neatstāt neārstētus? Kādi ir pleca endoprotēžu veidi? Cik ilgi protēzes kalpo un kā ar tām jūtas cilvēks? Kādēļ ne vienmēr iespējams atjaunot kustības pleca locītavā? Kādēļ regulāri neuzraudzīta un savā vaļā atstāta protēze ar laiku var nodarīt ievērojamu kaitējumu?

Saruna ir gana nopietna un pamatīga, bet dinamiska, jo abi ārsti dzīvi sarunājas diskutē un iebilst viens otram. Pēc noklausīšanās jutīsieties – gandrīz mediķi – un būsiet 100% zinošāki pleca locītavas endoprotezēšanas jautājumiem:)

Klausāmgabals: https://www.buzzsprout.com/974788/4962263-pleca-locitavas-endoprotezesa…


Jūs varētu interesēt

Dr. Jurkevičs šonedēļ lasa lekcijas starptautiskā un Latvijas mēroga pasākumā

Dažāda līmeņa un sarežģītības pasākumu norise tiešsaistē gada laikā kļuvusi par ierastu ikdienas sastāvdaļu. Arī ORTO Klīnikā regulāri tupinām mācīties un dalīties savās zināšanās un pieredzē. Šonedēļ Vitolds Jurkevičs ORTO Klīnikas traumatologs, ortopēds lasa lekcijas gan starptautiskā, gan vietējā ārstu pasākumā.
Lasīt visu

ORTO Klīnikas filiālē Daugavpilī darbu sāk radioloģe

No šīs nedēļas – 21. oktobra, ORTO Klīnikas Daugavpils filiālē pirmdienās pieņems Dr. Vanda Narciško radioloģe, muskuloskeletālās ultrasonogrāfijas speciāliste.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram