Didžiausia traumatologijos ir ortopedijos klinika Baltijos šalyse

+371 6714 4013

Kad endoprotezē pleca locītavu? (audio)

Šīsnedēļas klausāmgabals/podkāsts veltīts pleca locītavas endoprotezēšanai. Diskutē un sarunājas divi traumatologi, ortopēdi, kolēģi – Aigars Vugulis, kurš specializējies pleca locītavas endoprotezēšanā un Andrejs Peredistijs, kurš veic citas pleca locītavas operācijas, pirms vēl locītava nodilst līdz tādai pakāpei, kad nepieciešams to aizvietot ar mākslīgu.

Kas noved pie tāda stāvokļa, kad endoprotezēšana ir vienīgais risinājums? Kādus – it kā nevainīgus  cīpslu plīsumus plecā – neatstāt neārstētus? Kādi ir pleca endoprotēžu veidi? Cik ilgi protēzes kalpo un kā ar tām jūtas cilvēks? Kādēļ ne vienmēr iespējams atjaunot kustības pleca locītavā? Kādēļ regulāri neuzraudzīta un savā vaļā atstāta protēze ar laiku var nodarīt ievērojamu kaitējumu?

Saruna ir gana nopietna un pamatīga, bet dinamiska, jo abi ārsti dzīvi sarunājas diskutē un iebilst viens otram. Pēc noklausīšanās jutīsieties – gandrīz mediķi – un būsiet 100% zinošāki pleca locītavas endoprotezēšanas jautājumiem:)

Klausāmgabals: https://www.buzzsprout.com/974788/4962263-pleca-locitavas-endoprotezesa…


Jūs varētu interesēt

Aizvadīta apmeklētākā ORTO Klīnikas konference medicīnas speciālistiem

Piektdien, 12.04. aizvadījām līdz šim lielāko ORTO Klīnikas rīkoto konferenci – klātienē tiekoties ar vairāk kā 100 un tiešsaistē – 400 dalībniekiem. Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā seši lektori – klīnikas ārsti: Andrejs Peredistijs, Vitolds Jurkevičs, Juris Brūklis, Anna Mihailova, Alla Hohlova un Andrejs Finogejevs dienas garumā deva klausītājiem koncentrētu ieskatu aktuālākajās pacientu problēmās, ar kurām […]
Lasīt visu

ORTO Klīnikas filiālē Daugavpils pieejamas nefrologa konsultācijas

ORTO Klīnikas filiālē Daugavpils pieņemšanu sākusi ārste, speciāliste, kuru Latvijā ir maz – nefroloģe, interniste dr. Tatjana Solovjova. Ārsta nefrologa pārziņā ir cilvēka nieru darbības traucējumi, saslimšanas, to izmeklēšana, diagnosticēšana, ārstēšana un profilakse.
Lasīt visu
1 2 3 323
RAB „ORTO klinika“ su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra 2023-01-26 sudarė sutartį Nr. SKV-TL-2023/9 dėl paramos gavimo pagal programą „Tarptautinio konkurencingumo skatinimas“, iš dalies finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram