Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

e-Kvīts nodrošina ērtāku datu iesniegšanu VID!

Mūsu klīnikā saņemto čeku jeb e-Kvīti, vairs nav personīgi jāiesniedz Valsts ieņēmumu dienestam (VID) pārmaksātā iedzīvotāja ienākumu nodokļa atgūšanai. Ar jūsu piekrišanu, izdarīsim to Jūsu vietā.

Kā tas notiek?

  • Saņemiet ORTO Klīnikas pakalpojumu
  • Ja vēlaties, lai nosūtam Jūsu datus VID, lūdzu, parakstiet formu, kas ārstniecības iestādei dod tiesības VID nosūtīt Jūsu:
  • vārdu, uzvārdu;
  • personas kodu;
  • informāciju par saņemtā ārstniecības pakalpojuma izmaksām.
  • Reizi četros mēnešos nosūtīsim datus VID
  • Izdevumi par ārstniecības pakalpojumu tiks automātiski iekļauti Jūsu iedzīvotāju gada ienākumu deklarācijas formā

Ja nepiekrītat  datu par saņemto pakalpojumu pārsūtīšanai VID, pieejama arī līdz šim praktizētā personīga gada ienākumu deklarācijas iesniegšanas kārtība – aizpildot deklarāciju, izdrukātu e-Kvīti, ieskanēsiet un pievienosiet elektroniski iesniedzamajā dokumentu formā EDS sistēmā vai klātienē VID.


Jūs varētu interesēt

Ārsts mācās mūža garumā (21.11.2016.)

Anna Mihailova ORTO klīnikas reimatoloģe piedalījās vienā no ievērojamākiem saietiem reimatologu apritē – ACR/ARHP Amerikas Reimatoloģijas koledžas rīkotajā ikgadējā pasākumā, kas no 11. – 16. novembrim notika Amerikā, Vašingtonā.
Lasīt visu

Pilnveido iemaņas reimatoloģisku slimību ārstēšanā (06.02.2017.)

Pastāvīgi padziļinot zināšanas un iemaņas reimatoloģisku slimību ārstēšanā, Anna Mihailova, ORTO klīnikas reimatoloģe no 2. līdz 3. februārim piedalījās Eiropas mēroga reimatologu un radiologu seminārā Sonoanatomy Spānijā, Barselonā.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram