Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Saruna ar Arti Gulbi žurnāla Veselība augusta numurā

Žurnāla Veselība augusta portretintervija veltīta, lai iepazītu Arti Gulbi ORTO Klīnikas mugurkaula ķirurgu.

Par to, kas gandarī mugurkaula ķirurga ikdienā ārsts saka: “(…) Cilvēks bija paralizēts. Nekas nekustējās. Bija saglabājusies tikai dziļā jušana. Un tagad viņš staigā! Ziniet, es esmu izvēlējies diezgan sarežģītu profesiju, un tomēr ir redzami augļi. Tas man sagādā vislielāko prieku.”

Par dalību Zemessardzē: “Ar šo lēmumu es eju pretī visas pasaules globālajai straumei, kas proklamē un veicina bezpersoniskumu, neitrālo, trešo dzimumu.”

Par pamatpostulātiem, ko māca saviem dēliem:  “Ja nav disciplīnas un režīma, liela daļa cilvēku izvēlas vieglāko ceļu. Mums tik daudz ko negribas darīt, jo cilvēks pēc savas būtības ir slinks. (…) (bet) (…) var darboties milzīgā amplitūdā, ja nav slinks.”

Intervija – žurnāla Veselība augusta numurā.


Jūs varētu interesēt

Piektdiena, 10.06. - ORTO Klīnikā brīvdiena!

Laicīgi darām zināmu: piektdien, 10. jūnijā ORTO Klīnika nestrādās.
Lasīt visu

Manuālās terapijas semināru dalībnieku zināšanai

Lai būtu iespēja laicīgi rēķināties ar turpmākiem manuālās terapijas semināru datumiem – tuvākā pārskatāmā nākotnē plānotie: 26.-29.10.2018. - Manuālās terapijas cikla 3. daļa (galvas locītavas, plecs, elkonis, plauksta), Heiko Dahl, Vācija
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram