Juhtiv traumatoloogia ja ortopeedia kliinik Baltimaades

+371 6714 4013

e-Kvīts nodrošina ērtāku datu iesniegšanu VID!

Mūsu klīnikā saņemto čeku jeb e-Kvīti, vairs nav personīgi jāiesniedz Valsts ieņēmumu dienestam (VID) pārmaksātā iedzīvotāja ienākumu nodokļa atgūšanai. Ar jūsu piekrišanu, izdarīsim to Jūsu vietā.

Kā tas notiek?

  • Saņemiet ORTO Klīnikas pakalpojumu
  • Ja vēlaties, lai nosūtam Jūsu datus VID, lūdzu, parakstiet formu, kas ārstniecības iestādei dod tiesības VID nosūtīt Jūsu:
  • vārdu, uzvārdu;
  • personas kodu;
  • informāciju par saņemtā ārstniecības pakalpojuma izmaksām.
  • Reizi četros mēnešos nosūtīsim datus VID
  • Izdevumi par ārstniecības pakalpojumu tiks automātiski iekļauti Jūsu iedzīvotāju gada ienākumu deklarācijas formā

Ja nepiekrītat  datu par saņemto pakalpojumu pārsūtīšanai VID, pieejama arī līdz šim praktizētā personīga gada ienākumu deklarācijas iesniegšanas kārtība – aizpildot deklarāciju, izdrukātu e-Kvīti, ieskanēsiet un pievienosiet elektroniski iesniedzamajā dokumentu formā EDS sistēmā vai klātienē VID.


Jūs varētu interesēt

Vingrojam kopā – lēnām, saprotami, nesarežģīti (video)

Domājot par cilvēkiem, kuriem nepieciešama saudzīga, viegli saprotama un tomēr jēgpilna vingrošana, esam šādu programmu sagatavojuši. Šoreiz tā paredzēta, lai trenētu muguras jostas daļas un vēdera preses muskulatūru. Nodarbību vada Zanda Fišere ORTO Klīnikas fizioterapeite.
Lasīt visu

Juris Brūklis konsultē jaunos ārstus

Ceturtdien, 25, novembrī Juris Brūklis ORTO Klīnikas traumatolgs, ortopēds piedalījās Rīgas Stradiņa universitātes traumatoloģijas, ortopēdijas un radioloģijas zinātnisko studentu pulciņu sēdē, kas veltīta biežākajām traumām un ortopēdiskajām komplikācijām profesionālajā sportā.
Lasīt visu
26.01.2023 allkirjastas SIA „ORTO Klīnika“ Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuriga (LIAA) lepingu nr SKV-TL-2023/9 toetuse saamiseks meetme "Rahvusvahelise konkurentsivõime edendamine" raames, mida kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram