Leading trauma and orthopaedics clinic in Baltics

+371 6714 4013

ORTO klīnikas jaunajā fizioterapijas zālē var pieteikties TRX nodarbībām!

ORTO klīnikas fizioterapijas nodaļā Āgenskalnā uzsāk TRX nodarbības. Darbojoties ar TRX siksnu sistēmu, iespējams veikt vairākus simtus vingrojumu. TRX nodarbības biežāk pazīstamas kā fiziska spēka treniņš, bet tās plaši izmanto arī sporta medicīnā, dziedējot traumas vai pēcoperāciju sekas. Āgenskalna fizioterapijas nodaļā sadarbībā ar zinošiem fizioterapeitiem, iespējams darboties kā vieniem, tā otriem.

TRX sistēmas izgudrotājs ir amerikāņu jūras spēku karavīrs, kurš laikā, kad komanda ilgstoši atradās noslēgtā vidē, kur kustību iespējas bija ierobežotas, izgudroja veidu, kā nodarbināt visas muskuļu grupas, vingrošanai izmantojot dažādos augstumos piestiprinātas saites. Tā vingrojot hanteļu vai smagumu atsvaru vietā tiek izmantots paša cilvēka svars. 2001. gadā karavīra izgudrojums ieinteresēja ne vien bruņoto spēku cilvēkus, bet radīja interesi arī rehabilitalogiem. Veicot padziļinātus pētījumus, tika noskaidrots, ka vingrojot ar TRX, iespējams mērķtiecīgi nodarbināt būtiskas muskuļu grupas, atslābinot un neiesaistot citas, kuras nebūtu iespējams neiesaistīt, veicot līdzīgu vingrojumu bez TRX siksnām. TRX sistēma nodrošina saudzīgu iespēju atgūties un stiprināt sevi pēc traumām. Izmantojot siksnas un ķermeņa svaru mazliet citādi, savukārt iespējams nodrošināt augstas intensitātes treniņu.
Treniņi ar TRX sistēmu pilnveido muskuļu spēku, līdzsvaru, koordināciju un izturību. Tiek attīstīti ikdienā reti nodarbinātie dziļie muskuļi, kuri veido un notur mūsu stāju.
Pateicoties plašajām vingrošanas un slodzes iespējām, ko sniedz TRX sistēma, tā piemērota visdažādākā vecuma un fiziskās sagatavotības cilvēkiem.

Lai pieteiktos TRX treniņiem, lūdzu, sazinieties ar ORTO klīnikas fizioterapijas zāles speciālistiem!

adrese: Rīga, Nometņu iela 61, ieeja no sētas puses (Pilsoņu ielas), 2. stāvs
zāles darba laiks: no 07.00 – 21.30
sestdienās: by previous appointment
svētdienās: closed
telefons: 67869889
e-pasts: rehabilitacija@orto.lv


Jūs varētu interesēt

Atdures sindroms pleca locītavā (audio)

Katram trešajam cilvēkam, kurš meklē ārsta palīdzību pleca sāpju dēļ, ir atdures sindroms. Kas tā par diagnozi? Trīs raksturīgākie iemesli, kas izraisa pleca locītavas atduri.
Lasīt visu

Klīnikas fizioterapeiti un sporta diagnostikas speciālists atsāk darbu klātienē!

No pirmdienas, 1. jūnija abas mūsu fizioterapijas zāles – ORTO Klīnikā, Bukultu ielā 1 a un Āgenskalna filiālē, Nometņu ielā 61 atsāk darbu pilnā apjomā. Visi mūsu fizioterapeiti un sporta diagnostikas speciālists Jēkabs Grinbergs atkal ir pieejami un ļoti gaidījuši laiku, kad atkal varēs palīdzēt klātienē.
Lasīt visu
1 2 3 322
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram