Didžiausia traumatologijos ir ortopedijos klinika Baltijos šalyse

+371 6714 4013

ORTO klīnikas jaunajā fizioterapijas zālē var pieteikties TRX nodarbībām!

ORTO klīnikas fizioterapijas nodaļā Āgenskalnā uzsāk TRX nodarbības. Darbojoties ar TRX siksnu sistēmu, iespējams veikt vairākus simtus vingrojumu. TRX nodarbības biežāk pazīstamas kā fiziska spēka treniņš, bet tās plaši izmanto arī sporta medicīnā, dziedējot traumas vai pēcoperāciju sekas. Āgenskalna fizioterapijas nodaļā sadarbībā ar zinošiem fizioterapeitiem, iespējams darboties kā vieniem, tā otriem.

TRX sistēmas izgudrotājs ir amerikāņu jūras spēku karavīrs, kurš laikā, kad komanda ilgstoši atradās noslēgtā vidē, kur kustību iespējas bija ierobežotas, izgudroja veidu, kā nodarbināt visas muskuļu grupas, vingrošanai izmantojot dažādos augstumos piestiprinātas saites. Tā vingrojot hanteļu vai smagumu atsvaru vietā tiek izmantots paša cilvēka svars. 2001. gadā karavīra izgudrojums ieinteresēja ne vien bruņoto spēku cilvēkus, bet radīja interesi arī rehabilitalogiem. Veicot padziļinātus pētījumus, tika noskaidrots, ka vingrojot ar TRX, iespējams mērķtiecīgi nodarbināt būtiskas muskuļu grupas, atslābinot un neiesaistot citas, kuras nebūtu iespējams neiesaistīt, veicot līdzīgu vingrojumu bez TRX siksnām. TRX sistēma nodrošina saudzīgu iespēju atgūties un stiprināt sevi pēc traumām. Izmantojot siksnas un ķermeņa svaru mazliet citādi, savukārt iespējams nodrošināt augstas intensitātes treniņu.
Treniņi ar TRX sistēmu pilnveido muskuļu spēku, līdzsvaru, koordināciju un izturību. Tiek attīstīti ikdienā reti nodarbinātie dziļie muskuļi, kuri veido un notur mūsu stāju.
Pateicoties plašajām vingrošanas un slodzes iespējām, ko sniedz TRX sistēma, tā piemērota visdažādākā vecuma un fiziskās sagatavotības cilvēkiem.

Lai pieteiktos TRX treniņiem, lūdzu, sazinieties ar ORTO klīnikas fizioterapijas zāles speciālistiem!

adrese: Rīga, Nometņu iela 61, ieeja no sētas puses (Pilsoņu ielas), 2. stāvs
zāles darba laiks: no 07.00 – 21.30
sestdienās: atbilstoši pierakstam
svētdienās: brīvdiena
telefons: 67869889
e-pasts: rehabilitacija@orto.lv


Jūs varētu interesēt

Locītavu endoprotezēšana – ko tas nozīmē (22.03.2018.)

Runājot ar ģimenes ārstiem un fizioterapeitiem vienmēr uzsveram, ka katra ārstēšana jāsāk ar saudzīgākiem iespējamiem risinājumiem. Locītavu stāvokli var uzturēt un uzlabot ar regulāru ārstniecisko vingrošanu, korekcijām dzīvesveidā (ēdienkartē, svarā un aktivitātēs), medikamentiem, injekcijām. Lielai daļai cilvēku tas ir palīdzōši, un viņi visu dzīvi nodzīvo ar savām locītavām. Tomēr dažkārt nekas vairs nelīdz.
Lasīt visu

Jauns manuālās terapijas cikla seminārs!

Aicinām fizioterapeitus pieteikties manuālās terapijas apmācības cikla semināram (13.09.-16.09.2019.), kurā padziļināti apskatīsim šādas tēmas:
Lasīt visu
1 2 3 314
RAB „ORTO klinika“ su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra 2023-01-26 sudarė sutartį Nr. SKV-TL-2023/9 dėl paramos gavimo pagal programą „Tarptautinio konkurencingumo skatinimas“, iš dalies finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram