Leading trauma and orthopaedics clinic in Baltics

+371 6714 4013

ORTO Klīnikas Daugavpils filiālē pieņem jauns ārsts, rezidents reimatoloģijā

Latgales reģions papildinājies ar vienu jaunu speciālistu reimatoloģijā – internistu dr. Maksimu Petrakovu, kurš no šīs svētdienas, 17. novembra turpmāk ik svētdienu pieņems pacientus  ORTO Klīnikas Daugavpils filiālē, Viestura ielā 2.

Reimatoloģoija kļuva par jaunā ārsta izvēli rezidentūrā tieši sarežģītības dēļ un nepieciešamības uzlūkot pacientu, viņa sūdzības, dzīvesveidu, blakus saslimšanas un izmeklējuma rezultātus ļoti visaptveroši, pieļaujot un paturot prātā dažādu saslimšanu iespēju. “Šajā specializācijā smadzenes pastāvīgi ir nodarbinātas, risinot varbūtību tirādes,” saka ārsts. Maksims Petrakovs ir ORTO Klīnikas reimatoloģes dr. med. Annas Mihailovas rezidents, un darbs ar pacientiem rit viņas rūpīgā uzraudzībā.

Jaunais ārsts pats ir daugavpilieties un, apzinoties reimatologu trūkumu šai reģionā, viņš nolēmis papildināt šo speciālistu loku dzimtajā pilsētā, tā dodot iespēju saviem novadniekiem saņemt savlaicīgāku palīdzību un diagnosticēšanas iespēju.

Īpašu empātiju un pašaizliedzību jaunajā ārstā raisa jauni cilvēki, kurus skārusi kāda no reimataloģiskām saslimšanām. Maksim Petrokovs vienlaikus apzinās, cik grūti jaunam pieņemt, ka ar slimību nāksies sadzīvot visu dzīvi, bet vienlaikus jūt lielu izaicinājumu, rast labāko risinājumu, kā apturēt slimības gaitu un uzsākt ārstēšanu, kas ilgstoši noturētu slimību remisijas stāvoklī.

No svētdienas, 17. novembra – katru svētdienu dr. Petrakovs pieņems ORTO Klīnikas Daugavpils filiālē, Viestura ielā 2. Telefons informācijai un pierakstam: 67144013. Vairāk par filiāli Daugavpilī: https://orto.lv/lv/orto-daugavpils


Jūs varētu interesēt

Ilgstoši sēžot pie auto stūres, sāp ceļa locītavas (audio)

Kas vainas ceļa locītavā, ja pēc ilgstošas sēdēšanas tā sāk smelgt un nepatīkami vilkt? Kas kopīgs šīm sajūtām un sāpēm, ko ceļa locītavās mēdz piedzīvot, piemēram, skrējēji un citi sportisti? Vai aspirīns var līdzēt? Kādēļ specifisku muskuļu stiprināšana ir šīs problēmas risinājums gan sportistiem, gan autobraucējiem?
Lasīt visu

Pasaules reimatologus vieno vēlme paplašināt iespējas pacientu ārstēšanā

Dr. Med. Anna Mihailova ORTO Klīnikas reimatoloģe piedalījās vienā no ievērojamākiem saietiem reimatologu apritē – ACR/ARHP Amerikas Reimatoloģijas kolēģijas rīkotajā ikgadējā pasākumā, kas no 19. līdz 24. oktobrim notika Amerikā, Čikāgā.
Lasīt visu
1 2 3 322
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram