Ведущая клиника травматологии и ортопедии в странах Балтии

+371 6714 4013

Skatīties aiz acīmredzamā. Saruna ar Ritumu Ivanovu

Viņš apbrīno slavenos, vai tas ir tikai ceļš, lai ielūkotos dziļāk laikā, vērtībās, cilvēkos un pats sevī? Gada noslēdzošo podkāstu aicinām pavadīt kopā ar Ritumu Ivanovu – spilgtu un rokraksta dēļ ļoti atšķirīgu/atpazīstamu latviešu gleznotāju. Simboliski – nākamo gadu iesim līdzās, jo esam izdevuši ORTO Klīnikas & Rituma Ivanova galda kalendāru 2024. gadam.

Portreta radīšana – tā viņam ir saruna, tuvināšanās otram, rituāls? Kā Ritums pats jūtās starp cilvēkiem? Ko viņš mēģina ieraudzīt, satikt, sataustīt aiz fasādēm, tēliem un spožuma? Katra jauna radīšana ir nejaušība, vai sekas domāšanai un meklējumiem? Kāpēc jauns gads sākas ar ieiešanu atklātā ziemas ūdenī? Kas ir labākais, ko otram vēlēt Jaunā gadā?

Iespējams, šī saruna liks citādi palūkoties uz Rituma radītiem darbiem izstādēs vai tepat pie mums – ORTO Klīnikas gaiteņos.

Darbs: Madonna ar cigareti (2010) no cikla Stars. Lights on

Saruna klausāma:

mājas lapā: https://bit.ly/3RFMQIx

spotify: https://bit.ly/3Rz2Dsx

apple podcast: https://bit.ly/48cm3dM


Jūs varētu interesēt

ORTO klīnikas jaunajā fizioterapijas zālē var pieteikties TRX nodarbībām!

ORTO klīnikas fizioterapijas nodaļā Āgenskalnā uzsāk TRX nodarbības. Darbojoties ar TRX siksnu sistēmu, iespējams veikt vairākus simtus vingrojumu. TRX nodarbības biežāk pazīstamas kā fiziska spēka treniņš, bet tās plaši izmanto arī sporta medicīnā, dziedējot traumas vai pēcoperāciju sekas. Āgenskalna fizioterapijas nodaļā sadarbībā ar zinošiem fizioterapeitiem, iespējams darboties kā vieniem, tā otriem.
Lasīt visu

Dr. Jānis Viļums podkāstā “Latvijas dēkaiņi”

Dalāmies ar podkāsta “Latvijas dēkaiņi” 7. septembra sēriju, kuras viesis Jānis Viļums ir ORTO Klīnikas traumatolgs, ortopēds. Šoreiz mazāk par ikdienu un medicīnu.
Lasīt visu
Общество с ограниченной ответственностью SIA ORTO klīnika 26.01.2023 заключило с LIAA договор № SKV-TL-2023/9 о получении поддержки в рамках мероприятия «Содействие международной конкурентоспособности», которое софинансируется Европейским фондом регионального развития.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram