Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Skatīties aiz acīmredzamā. Saruna ar Ritumu Ivanovu

Viņš apbrīno slavenos, vai tas ir tikai ceļš, lai ielūkotos dziļāk laikā, vērtībās, cilvēkos un pats sevī? Gada noslēdzošo podkāstu aicinām pavadīt kopā ar Ritumu Ivanovu – spilgtu un rokraksta dēļ ļoti atšķirīgu/atpazīstamu latviešu gleznotāju. Simboliski – nākamo gadu iesim līdzās, jo esam izdevuši ORTO Klīnikas & Rituma Ivanova galda kalendāru 2024. gadam.

Portreta radīšana – tā viņam ir saruna, tuvināšanās otram, rituāls? Kā Ritums pats jūtās starp cilvēkiem? Ko viņš mēģina ieraudzīt, satikt, sataustīt aiz fasādēm, tēliem un spožuma? Katra jauna radīšana ir nejaušība, vai sekas domāšanai un meklējumiem? Kāpēc jauns gads sākas ar ieiešanu atklātā ziemas ūdenī? Kas ir labākais, ko otram vēlēt Jaunā gadā?

Iespējams, šī saruna liks citādi palūkoties uz Rituma radītiem darbiem izstādēs vai tepat pie mums – ORTO Klīnikas gaiteņos.

Darbs: Madonna ar cigareti (2010) no cikla Stars. Lights on

Saruna klausāma:

mājas lapā: https://bit.ly/3RFMQIx

spotify: https://bit.ly/3Rz2Dsx

apple podcast: https://bit.ly/48cm3dM


Jūs varētu interesēt

Apturēt pēdas tālāku deformāciju vingrojot (video)

Esam radījuši 9 vingrojumu video, kas palīdzēs stiprināt pēdas priekšējo daļu. Hallux valgus/greizā īkšķa, metatarsalģijas, āmurveida pirkstu deformāciju gadījumā regulāra pēdas muskulatūras trenēšana var attālināt ķirurģijas nepieciešamību un apturēt deformācijas tālāku attīstību. Vingrojumus apkopojis un iesaka dr. Juris Brūklis ORTO Klīnikas traumatologs, ortopēds, pēdas ķirurgs.
Lasīt visu

Lai locītavas kalpotu pēc iespējas ilgāk (audio)

Locītavu nodilums – ko iespējams darīt, lai sāpes locītavās neierobežotu mūsu dzīvi vecākiem kļūstot? Vai vinnētājs būs tas, kurš vismaz daļu dzīves ļoti aktīvi sportojis, pārkāpjot savu spēku robežu, vai tas, kurš vairāk par vingrošanu savu ķermeni nebūs slogojis?
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram