Ведущая клиника травматологии и ортопедии в странах Балтии

+371 6714 4013

Podkāsts: Pētām meniskus – saruna no ORTO Klīnikas operāciju zāles

Priekš kam cilvēkam meniski? Varbūt tie rada tikai liekas problēmas un nav vajadzīgi? Kad un kāpēc mums izdodas tos traumēt? Vai plīsis menisks sāp? Kāda ir universāla pirmā palīdzība, ja trumēts celis? Vai meniska bojājums vienmēr nozīmē operāciju? Lūk, par visu šo runājam savā otrajā podkāstā, kas ierakstīts klīnikas operāciju zālē neierastā mierā un klusumā agrā Lielās piektdienas rītā. Kas tāds iespējams vien ārkārtas situācijas laikā, kad visas medicīniskās darbības valstī ierobežotas.

Par meniskiem runā ORTO Klīnikas traumatologi, ortopēdi: Andrejs Peredistijs un Vitolds Jurkevičs.

Mēs ļoti gribam zināt, vai šādā podkāsta formātā esam jums noderīgi, tādēļ aicinām uzdot jautājumus un ieteikt sarunu tēmas. Ja vēlaties sazināties, rakstiet e-pastu uz: ask@orto.lv

Otrā podkāsta epizode klausāma šeit: https://www.buzzsprout.com/974788/episodes/3355369


Jūs varētu interesēt

Saruna par sporta traumām radio ēterā – šo pēcpusdien (29.04.2020)

Sporta traumas, kurām nepievēršam uzmanību, vai kuru diagnosticēšanu atliekam uz “pēc krīzes laiku” – šī būs tēma, par kuru šodien runās Andrejs Finogejevs ORTO Klīnikas traumatologs, ortopēds. Saruna ar ārstu Daugavpils radio Alise plus tiešajā ēterā klausāma no plkst. 16.00 – 17.00.
Lasīt visu

Rituma Ivanova gleznu izstāde ORTO klīnikā

ORTO klīnikas telpās skatāmi latviešu gleznotāja Rituma Ivanova 14 lielformāta darbi. Mākslinieka gleznas izstādēs vērojuši cilvēki visā pasaulē – Parīzē, Kalifornijā, Berlīnē, Ķīnā, Maskavā, Maiami, Bāzelē un citur. 2009. gadā Ivanova glezna Kadrs 05 tika pārdota Londonā prestižajā starptautiskajā izsoļu nama Sothbey’s izsolē. Mākslinieka rokraksts ir raksturīgs un atpazīstams – viņš strādā paša radītā tehnikā, veidojot liela izmēra darbus, kas atspoguļo atmiņā paliekošus cilvēku portretus un ķermeņus.
Lasīt visu
Общество с ограниченной ответственностью SIA ORTO klīnika 26.01.2023 заключило с LIAA договор № SKV-TL-2023/9 о получении поддержки в рамках мероприятия «Содействие международной конкурентоспособности», которое софинансируется Европейским фондом регионального развития.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram