Didžiausia traumatologijos ir ortopedijos klinika Baltijos šalyse

+371 6714 4013

Podkāsts: Pētām meniskus – saruna no ORTO Klīnikas operāciju zāles

Priekš kam cilvēkam meniski? Varbūt tie rada tikai liekas problēmas un nav vajadzīgi? Kad un kāpēc mums izdodas tos traumēt? Vai plīsis menisks sāp? Kāda ir universāla pirmā palīdzība, ja trumēts celis? Vai meniska bojājums vienmēr nozīmē operāciju? Lūk, par visu šo runājam savā otrajā podkāstā, kas ierakstīts klīnikas operāciju zālē neierastā mierā un klusumā agrā Lielās piektdienas rītā. Kas tāds iespējams vien ārkārtas situācijas laikā, kad visas medicīniskās darbības valstī ierobežotas.

Par meniskiem runā ORTO Klīnikas traumatologi, ortopēdi: Andrejs Peredistijs un Vitolds Jurkevičs.

Mēs ļoti gribam zināt, vai šādā podkāsta formātā esam jums noderīgi, tādēļ aicinām uzdot jautājumus un ieteikt sarunu tēmas. Ja vēlaties sazināties, rakstiet e-pastu uz: ask@orto.lv

Otrā podkāsta epizode klausāma šeit: https://www.buzzsprout.com/974788/episodes/3355369


Jūs varētu interesēt

Ievērojot disciplīnu, drošību var saglabāt arī ārkārtas stāvokļa laikā (audio)

Šī audio saruna ir par to, kādēļ arī esošajos apstākļos, ORTO Klīnikā ir droši nākt uz konsultāciju, izmeklējumu, vingrošanu vai operāciju. Runājam par drošības pasākumiem, kurus ievērojam un kurus ievēro mūsu pacienti un viņu radinieki; par to, ar ko pašreiz atšķiras plaša profila slimnīca, kur uzņemšanas nodaļā satiekas visdažādāko saslimšanu un sociālo slāņu pārstāvji, no nelielas, specializētas, privātas klīnikas, kuras pacientu saslimšanas turklāt nav lipīgas.
Lasīt visu

Pacienta pateicības vēstule Jānim Viļumam

Cik patīkami ir sākt dienu, ja saņemti šādi paldies-vārdi! Tad aizdomājies par to, ka izmaiņas pēc veiksmīgas operācijas vēl ilgi mudina cilvēku izbaudīt šķietami vienkāršas lietas ar prieku, ka TAS ATKAL IR IESPĒJAMS!
Lasīt visu
1 2 3 322
RAB „ORTO klinika“ su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra 2023-01-26 sudarė sutartį Nr. SKV-TL-2023/9 dėl paramos gavimo pagal programą „Tarptautinio konkurencingumo skatinimas“, iš dalies finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram