Ведущая клиника травматологии и ортопедии в странах Балтии

+371 6714 4013

Pieteikšanās Manuālās terapijas semināram Mugurkauls un apakšējā ekstremitāte

Aicinām fizioterapeitus uz Manuālās terapijas apmācības cikla 4. semināru: Mugurkauls un apakšējā ekstremitāte I (UW I)!

Seminārā saturs:

Mugurkaula jostas daļas un SIL izmeklēšana, diagnostika (diferencēšana starp dažādām struktūrām un ķermeņa daļām) un manuālo tehniku izmantošanu ārstēšanā.

Līdzīgi kā semināru cikla iepriekšējās daļās, arī šoreiz tiks apskatīta precīza tehniku izpilde (“hendlings”), strukturēta izmeklēšanas gaita, atradnes interpretācija kā arī ārstēšanas iespējas (locītavu sāpes, hipo- vai hipermobilitātes problēma, muskulatūras vai nervu struktūru radīta problēma).

Vieta un laiks:

ORTO Klīnika, Bukultu iela 1a, Rīga

28.06. – 01.07.2019.

  1. 14:00 – 20:00
  2. 9:00 –20:00
  3. 9:00 – 20:00
  4. 8:30 – 12:30

Kopā: 32 stundas (28 TIP saskaņoti LĀPPOS)

Cena: 400 eur

Kursi notiks vācu valodā ar tulkojumu latviešu valodā, izdales materiāli un prezentācijas latviešu valodā.

Semināra pasniedzējs: Heiko Dahl, Vācija. Starptautiski sertificēts manuālās terapijas “pamatkursa” (275 mācībstundas) un ortopēdiskās manuālās terapijas (OMT, 1000 mācībstundas) pasniedzējs. Tālākizglītības mācību centra Physio Akademie (Vācija, Wremen) vadītājs.

Manuālās terapijas skola Physio Akademie ir viena no četrām Vācijā akreditētām skolām, kas pasniedz OMT (ortopēdisko manuālo terapiju). Skola darbojas zem Vācijas fizioterapeitu asociācijas un tās kvalitātes kontroli un akreditāciju veic IFOMPT (The International Federation of Orthopaedic Manipulative Physical Therapists), kas ir WCPT (World Confederation of Physical Thearpists) atzars.

Apmācības programma ir paredzēta fizioterapeitiem!

Īss apmācības cikla sadalījums pa moduļiem (kopā 275 mācībstundas).

1. Mugurkauls un augšējā ekstremitāte I (OW I)

2. Mugurkauls un augšējā ekstremitāte II (OW II)

3. Mugurkauls un augšējā ekstremitāte III (OW III)

4. Mugurkauls un apakšējā ekstremitāte I (UW I)

5. Mugurkauls un apakšējā ekstremitāte III (UW II)

6. Medicīniska funkcionāla treniņu terapija (MTT)

7. Papildkurss (klīniskie gadījumi)

Pieteikšanās – sūtot savu vārdu, uzvārdu, personas kodu un deklarēto dzīvesvietas adersi uz e-pastu: Dzoanna.Eglite@orto.lv


Jūs varētu interesēt

Četru semināru cikls ģimenes ārstiem

Aicinām ģimenes ārstus uz jaunu, padziļināti izstrādātu semināru programmu ORTO klīnikā, kas veltīta locītavu saslimšanām! Vieta: ORTO klīnika, Rīga, Bukultu iela 1a
Lasīt visu

Sabučojam fizioterapeitus! (08.09.2017.)

Vismīļākie sveicieni ORTO klīnikas 29 un visiem Latvijas fizioterapeitiem Vispasaules Fizioterapijas dienā! Pateicoties Jūsu zināšanām, lielajai pacietībai un ticībai iedvesmojot, tik daudzi ir atguvuši kustību spējas, mazinājuši sāpju sajūtu, iztikuši bez operācijas un atguvuši dzīvessparu pēc tās.
Lasīt visu
Общество с ограниченной ответственностью SIA ORTO klīnika 26.01.2023 заключило с LIAA договор № SKV-TL-2023/9 о получении поддержки в рамках мероприятия «Содействие международной конкурентоспособности», которое софинансируется Европейским фондом регионального развития.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram