Didžiausia traumatologijos ir ortopedijos klinika Baltijos šalyse

+371 6714 4013

Pieteikšanās Manuālās terapijas semināram Mugurkauls un apakšējā ekstremitāte

Aicinām fizioterapeitus uz Manuālās terapijas apmācības cikla 4. semināru: Mugurkauls un apakšējā ekstremitāte I (UW I)!

Seminārā saturs:

Mugurkaula jostas daļas un SIL izmeklēšana, diagnostika (diferencēšana starp dažādām struktūrām un ķermeņa daļām) un manuālo tehniku izmantošanu ārstēšanā.

Līdzīgi kā semināru cikla iepriekšējās daļās, arī šoreiz tiks apskatīta precīza tehniku izpilde (“hendlings”), strukturēta izmeklēšanas gaita, atradnes interpretācija kā arī ārstēšanas iespējas (locītavu sāpes, hipo- vai hipermobilitātes problēma, muskulatūras vai nervu struktūru radīta problēma).

Vieta un laiks:

ORTO Klīnika, Bukultu iela 1a, Rīga

28.06. – 01.07.2019.

  1. 14:00 – 20:00
  2. 9:00 –20:00
  3. 9:00 – 20:00
  4. 8:30 – 12:30

Kopā: 32 stundas (28 TIP saskaņoti LĀPPOS)

Cena: 400 eur

Kursi notiks vācu valodā ar tulkojumu latviešu valodā, izdales materiāli un prezentācijas latviešu valodā.

Semināra pasniedzējs: Heiko Dahl, Vācija. Starptautiski sertificēts manuālās terapijas “pamatkursa” (275 mācībstundas) un ortopēdiskās manuālās terapijas (OMT, 1000 mācībstundas) pasniedzējs. Tālākizglītības mācību centra Physio Akademie (Vācija, Wremen) vadītājs.

Manuālās terapijas skola Physio Akademie ir viena no četrām Vācijā akreditētām skolām, kas pasniedz OMT (ortopēdisko manuālo terapiju). Skola darbojas zem Vācijas fizioterapeitu asociācijas un tās kvalitātes kontroli un akreditāciju veic IFOMPT (The International Federation of Orthopaedic Manipulative Physical Therapists), kas ir WCPT (World Confederation of Physical Thearpists) atzars.

Apmācības programma ir paredzēta fizioterapeitiem!

Īss apmācības cikla sadalījums pa moduļiem (kopā 275 mācībstundas).

1. Mugurkauls un augšējā ekstremitāte I (OW I)

2. Mugurkauls un augšējā ekstremitāte II (OW II)

3. Mugurkauls un augšējā ekstremitāte III (OW III)

4. Mugurkauls un apakšējā ekstremitāte I (UW I)

5. Mugurkauls un apakšējā ekstremitāte III (UW II)

6. Medicīniska funkcionāla treniņu terapija (MTT)

7. Papildkurss (klīniskie gadījumi)

Pieteikšanās – sūtot savu vārdu, uzvārdu, personas kodu un deklarēto dzīvesvietas adersi uz e-pastu: Dzoanna.Eglite@orto.lv


Jūs varētu interesēt

Autobraucēju kaite – sāpes celī

Vai ir gadījies stundu un ilgāk braucot pie auto stūres un neiztrūkstoši pareizā balansā turot kāju uz gāzes pedāļa, piedzīvot, ka rezultātā sāp labais celis un sekas liek sevi manīt vēl dažas dienas pēc? Automašīnas vadīšana ir viena no klasiskām nodarbēm, kurā sevi piesaka ceļa locītavas priekšējo sāpju sindroms. Tomēr to var piedzīvot ne vien autobraucēji, bet ļoti daudzveidīgu profesiju, vecumu, dzimumu un fiziskās sagatavotības cilvēki situācijās, kad viņi savas ceļa locītavas ilgstošāk vienveidīgi noslogo.
Lasīt visu

ORTO Klīnikas darba laiks 30.12.2022.

Piektdien, 30. decembrī, ORTO Klīnikas ambulatorā nodaļa Rīgā, Bukultu ielā 1 a strādās no plkst. 7.30 - 14.00. Citas klīnikas nodaļas piektdien būs slēgtas. Esam devušies sagaidīt Jauno gadu un vēlam Jums to laimīgu!!!
Lasīt visu
1 2 3 314
RAB „ORTO klinika“ su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra 2023-01-26 sudarė sutartį Nr. SKV-TL-2023/9 dėl paramos gavimo pagal programą „Tarptautinio konkurencingumo skatinimas“, iš dalies finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram