Ведущая клиника травматологии и ортопедии в странах Балтии

+371 6714 4013

ORTO Klīnikas & Rituma Ivanova kalendārs 2024. gadam 

Mēs ļoti vēlamies sākt jaunu gadu – skaisti. Tādēļ, sadarbojoties ar gleznotāju Ritumu Ivanovu, izveidojām ORTO Klīnikas galda kalendāru 2024.  Turpmāk visus 12 mēnešus uz mums un mūsu pacientiem raudzīsies mākslinieka redzējumā atainoti cilvēki. Dažādos mēnešos un gadalaikos – atšķirīgos noskaņojumos. Šis ir gan pirmais klīnikas, gan pirmais – Rituma Ivanova kalendārs. 

“Daudzi klīnikas gaiteņos redzējuši Rituma gleznas. Šī sadarbība mums rit kopš klīnikas pirmsākumiem,” saka Andrejs Peredistijs ORTO Klīnikas valdes priekšsēdētājs “Pacientiem darbi palīdz uz brīdi novērsties no veselības problēmām, piedzīvot mākslas momentu, ielūkoties tajā.” 

Savukārt Ritums ir gandarīts, ka viņa gleznas ir kā atbalsts, kā iedvesmas punkts, kā radošas pasaules klātbūtne medicīnas vidē.  

Kalendārs nodrukāts mazā tirāžā, nav paredzēts pārdošanai. Tas apdzīvos ORTO Klīnikas kabinetus un filiāļu telpas visu nākamo – 2024. gadu.  


Jūs varētu interesēt

Aicinām uz konferenci Daugavpilī 27. martā!

Aicinām Latgales reģiona ģimenes ārstus uz ORTO Klīnikas rīkotu konferenci Muskuloskeletālo pataloģiju ārstēšanas rekomendācijas”,
Lasīt visu

Žurnālā Praktiskais latvietis dr. Finogejeva konsultēts raksts par paslīdēšanas un kritiena sekām

Slapjš un slidens – tas, šķiet, ir laiks, kuru īsti nemīl neviens. Jo vairāk tādēļ, ka ledus ar ūdens kārtu pa virsu prasa pārāk saasinātu koncentrēšanos, lai sargātu sevi no kritiena.
Lasīt visu
Общество с ограниченной ответственностью SIA ORTO klīnika 26.01.2023 заключило с LIAA договор № SKV-TL-2023/9 о получении поддержки в рамках мероприятия «Содействие международной конкурентоспособности», которое софинансируется Европейским фондом регионального развития.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram