Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

ORTO Klīnikas & Rituma Ivanova kalendārs 2024. gadam 

Mēs ļoti vēlamies sākt jaunu gadu – skaisti. Tādēļ, sadarbojoties ar gleznotāju Ritumu Ivanovu, izveidojām ORTO Klīnikas galda kalendāru 2024.  Turpmāk visus 12 mēnešus uz mums un mūsu pacientiem raudzīsies mākslinieka redzējumā atainoti cilvēki. Dažādos mēnešos un gadalaikos – atšķirīgos noskaņojumos. Šis ir gan pirmais klīnikas, gan pirmais – Rituma Ivanova kalendārs. 

“Daudzi klīnikas gaiteņos redzējuši Rituma gleznas. Šī sadarbība mums rit kopš klīnikas pirmsākumiem,” saka Andrejs Peredistijs ORTO Klīnikas valdes priekšsēdētājs “Pacientiem darbi palīdz uz brīdi novērsties no veselības problēmām, piedzīvot mākslas momentu, ielūkoties tajā.” 

Savukārt Ritums ir gandarīts, ka viņa gleznas ir kā atbalsts, kā iedvesmas punkts, kā radošas pasaules klātbūtne medicīnas vidē.  

Kalendārs nodrukāts mazā tirāžā, nav paredzēts pārdošanai. Tas apdzīvos ORTO Klīnikas kabinetus un filiāļu telpas visu nākamo – 2024. gadu.  


Jūs varētu interesēt

RSU reimatoloģijas rezidentu diskusiju cīņa ORTO Klīnikā

Ceturtdien, 8. martā aicinām ieinteresētus ārstus un rezidentus uz RSU reimatoloģijas programmas rezidentu diskusiju un jautājumu cīņu par topošo ārstu iepriekš padziļināti pētītām tēmām:
Lasīt visu

Skatīties aiz acīmredzamā. Saruna ar Ritumu Ivanovu

Viņš apbrīno slavenos, vai tas ir tikai ceļš, lai ielūkotos dziļāk laikā, vērtībās, cilvēkos un pats sevī? Gada noslēdzošo podkāstu aicinām pavadīt kopā ar Ritumu Ivanovu – spilgtu un rokraksta dēļ ļoti atšķirīgu/atpazīstamu latviešu gleznotāju. Simboliski – nākamo gadu iesim līdzās, jo esam izdevuši ORTO Klīnikas & Rituma Ivanova galda kalendāru 2024. gadam. Portreta radīšana […]
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram