Ведущая клиника травматологии и ортопедии в странах Балтии

+371 6714 4013

Kad pienāk laiks mainīt locītavu (audio)

Bojātas un nodilušas locītavas maiņa – endoprotezēšana – ir iespēja no jauna piedzīvot labu posmu dzīvē bez sāpēm un kustību ierobežojumiem. Mēs katrs zinām, cik ļoti novērtējam būtisko, kas ilgstoši bijis liegts.

Kā attālināt endoprotezēšanu, ja locītavas sākušas dilt un sāpēt? Kādēļ Latvijā šādiem pacientiem neizraksta narkotiskās pretsāpju zāles? Kā novērtēt, ka pienācis laiks jaunai locītavai? Kā pēc iespējas mazināt komplikāciju riskus? Vai ir vērts piemeklēt sev dārgāko endoprotēzi? Kam vairāk paveicies – tam, kuram endoprotezē gūžu, vai ceļa locītavu? Vai mākslīgai locītavai ir derīguma termiņš?

Par to visu šajā sarunā ar Andreju Peredistiju ORTO Klīnikas traumatologu, ortopēdu: 

https://www.buzzsprout.com/974788/8245695-kad-pienak-laiks-mainit-locit…

Jūs varētu interesēt

ORTO klīnikas komanda aicina fizioterapeitus uz mācību semināriem rudenī! (14.09.2016.)

IELŪGUMS! ORTO klīnikas komanda aicina fizioterapeitus uz mācību semināriem rudenī!
Lasīt visu

Peldēšana – saudzīgākā sporta aktivitāte? (audio)

Kādēļ esam pieraduši ticēt, ka peldēšana ir visnetraumatiskākā sporta aktivitāte, uz kuru novirzāmi pat tie, kuri neko citu vairs nedrīkst darīt? Vai kustības ūdenī ir labas un kādēļ?
Lasīt visu
Общество с ограниченной ответственностью SIA ORTO klīnika 26.01.2023 заключило с LIAA договор № SKV-TL-2023/9 о получении поддержки в рамках мероприятия «Содействие международной конкурентоспособности», которое софинансируется Европейским фондом регионального развития.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram