Ведущая клиника травматологии и ортопедии в странах Балтии

+371 6714 4013

Dārzs un dārza darbi – par un pret (audio)

Francijā, lai dienu strādātu dārza darbus senas pils teritorijā, piemēram, Chateau de la Motte Husson, Normandijā, dalības maksa ir, sākot no 80 eur un vietu skaits – ierobežots. Skaistu dārzu saimniekiem arī Latvijā – viela pārdomām:)

Lai nodarbotos ar dārza darbiem, jābūt labā fiziskā formā, pārliecināti šī podkāsta sarunu biedri – Alla Hohlova fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste un Andrejs Peredistijs traumatolgs, ortopēds. Gandrīz jebkurš no dārza darbiem paģēr, ka veiksim to visai neērtā pozā un, lai izdarītu ātrāk  – izturēsim ilgstoši. Vai iespējami citi varianti, jeb mēs tādus vienkārši nemeklējam?

Tie, kas mīl savu dārzu, droši vien visi to kādā brīdī mīl vairāk par savu veselību. Varbūt, ja par to runā, aizdomājas un patur prātā, savu dārzu var turpināt ļoti mīlēt un lutināt, tomēr sevi mīlot mazliet vairāk. Vai un kā to realizēt – šajā klausāmgabalā:

https://www.buzzsprout.com/974788/4499867-darbs-darza-nekaitejot-sev.mp…

Jūs varētu interesēt

Žurnāla Veselība janvāra intervija veltīta medicīnas doktorei Annai Mihailovai

Žurnāla Veselība lielā janvāra intervija veltīta medicīnas doktorei Annai Mihailovai ORTO Klīnikas reimatoloģei.
Lasīt visu

Dr. Andrejs Finogejevs nominēts Gada balvai medicīnā

Mūsu kolēģis Andrejs Finogejevs, traumatologs, ortopēds kā labākais ārsts bija izvirzīts Gada balvai medicīnā 2019. Balvas uzvarētājus paziņoja vakar, 17. septembrī svinīgā ceremonijā, kas risinājās kinoteātrī Splendid Palace. Lai arī galveno balvu ārsts neieguva, tomēr ļoti lepojamies jau ar to vien, ka viņš tika nominēts starp labākajiem!
Lasīt visu
Общество с ограниченной ответственностью SIA ORTO klīnika 26.01.2023 заключило с LIAA договор № SKV-TL-2023/9 о получении поддержки в рамках мероприятия «Содействие международной конкурентоспособности», которое софинансируется Европейским фондом регионального развития.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram