Juhtiv traumatoloogia ja ortopeedia kliinik Baltimaades

+371 6714 4013

Dārzs un dārza darbi – par un pret (audio)

Francijā, lai dienu strādātu dārza darbus senas pils teritorijā, piemēram, Chateau de la Motte Husson, Normandijā, dalības maksa ir, sākot no 80 eur un vietu skaits – ierobežots. Skaistu dārzu saimniekiem arī Latvijā – viela pārdomām:)

Lai nodarbotos ar dārza darbiem, jābūt labā fiziskā formā, pārliecināti šī podkāsta sarunu biedri – Alla Hohlova fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste un Andrejs Peredistijs traumatolgs, ortopēds. Gandrīz jebkurš no dārza darbiem paģēr, ka veiksim to visai neērtā pozā un, lai izdarītu ātrāk  – izturēsim ilgstoši. Vai iespējami citi varianti, jeb mēs tādus vienkārši nemeklējam?

Tie, kas mīl savu dārzu, droši vien visi to kādā brīdī mīl vairāk par savu veselību. Varbūt, ja par to runā, aizdomājas un patur prātā, savu dārzu var turpināt ļoti mīlēt un lutināt, tomēr sevi mīlot mazliet vairāk. Vai un kā to realizēt – šajā klausāmgabalā:

https://www.buzzsprout.com/974788/4499867-darbs-darza-nekaitejot-sev.mp…

Jūs varētu interesēt

Paldies Jānim Viļumam no pacienta (29.08.2017.)

Lūk, kādu Paldies šodien saņēmām no ORTO klīnikas pacienta Jāņa Rubīna:
Lasīt visu

Šoruden Latvijā vēl par vienu reimatologu vairāk

Vakar, 29. septembrī Latvijā oficiāli kļuvis par vienu reimatologu vairāk. Šo speciālistu ļoti nelielo skaitu papildinājusi Aleksandra Bukina.Sirsnīgi suminām jauno speciālisti, lai izdodas palīdzēt daudziem jo daudziem pacientiem!Piektdien, Rīgas Stradiņa universitātes aulā notika Rezidentūras studiju fakultātes izlaidums. Attēlā dr. Bukina kopā ar reimatoloģijas studiju programmas vadītāju, docenti dr. med. Annu Mihailovu ORTO Klīnikas reimatoloģi.“RSU reimatologu […]
Lasīt visu
26.01.2023 allkirjastas SIA „ORTO Klīnika“ Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuriga (LIAA) lepingu nr SKV-TL-2023/9 toetuse saamiseks meetme "Rahvusvahelise konkurentsivõime edendamine" raames, mida kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram