Ведущая клиника травматологии и ортопедии в странах Балтии

+371 6714 4013

Ārsti pulcējas ORTO Klīnikā uz mācībām “Ceļa locītavas artroskopijas pamati”

Sestdien, 11. janvārī ORTO Klīnikā risinājās praktiski kursi traumatologiem, ortopēdiem un specializācijas rezidentiem “Ceļa locītavas artroskopijas pamati”.

Interesi piedalīties apmācībās izrādīja ārsti ar dažādu pieredzi specializācijā – gan gluži jauni, gan ar vairāku desmtigažu stāžu. Vienojoša dalībniekiem bija apziņa, ka gan gūtās zināšanas būs noderīgas ikdienas darbam, gan – izaugsme un brālības apzināšanās topošiem un esošiem profesionāļiem specializācijā ir ļoti nepieciešama.

Šis bija pirmais pasākums, ko rīkoja jaunievēlētā Latvijas artroskopijas, ceļa ķirurģijas un sporta medicīnas asociācijas valde, traumatologi, ortopēdi – ikdienā ORTO Klīnikas ārsti: Ēriks Ozols, Andrejs Peredistijs, Andrejs Finogejevs un Jānis Viļums. Visi šie ārsti regulāri papildina izglītību dažādās elites līmeņa mācībās pasaulē un izjūt kā pienākumu zināšanās dalīties ar kolēģiem Latvijā.

Pamatmācības kursam iecerēts rīkot turpinājumu – padziļinātu praktisko apmācības kursu ceļa locītavas artroskopijā. Kā arī turpmāk rūpēties par specializācijas profesionālas latiņas celšanu, radot iespēju izaugsmei un iemaņu pilnveidošanai Latvijā.


Jūs varētu interesēt

Plaša ORTO klīnikas Fizioterapijas zāle atvērta Āgenskalnā

ORTO klīnikas Fizioterapijas nodaļas filiāle nu jau dažas pirmās dienas darbojas jaunās, gaišās un plašās telpās pašā Āgenskalna sirdī – iepretim Āgenskalna tirgum – Nometņu ielā 61. Pagājušās nedēļas nogalē svinīgi griezām atvēršanas lentu un nu gaidām savus esošos un topošos klientus katru darba dienu no plkst. 07.00 0 21.30 un sestdienās atbilstošu Jūsu pierakstam.
Lasīt visu

Kalnu slēpošanas sezonas priekšvakarā

Tuvojas Ziemassvētki un pēc tiem kā ierasts divi aukstākie ziemas mēneši – visticamāk - palaikam ar sniegu un iespēju piedzīvot slēpošanas sezonu arī Latvijā. Vairums slēpotāju nebūt neaprobežojas ar  veselībai saudzīgo distanču slēpošanu. Joprojām liela daļa Latvijas iedzīvotāju sevi pieskaita kalnu slēpotājiem.
Lasīt visu
Общество с ограниченной ответственностью SIA ORTO klīnika 26.01.2023 заключило с LIAA договор № SKV-TL-2023/9 о получении поддержки в рамках мероприятия «Содействие международной конкурентоспособности», которое софинансируется Европейским фондом регионального развития.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram