Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Ārsti pulcējas ORTO Klīnikā uz mācībām "Ceļa locītavas artroskopijas pamati"

Sestdien, 11. janvārī ORTO Klīnikā risinājās praktiski kursi traumatologiem, ortopēdiem un specializācijas rezidentiem "Ceļa locītavas artroskopijas pamati".

Interesi piedalīties apmācībās izrādīja ārsti ar dažādu pieredzi specializācijā – gan gluži jauni, gan ar vairāku desmtigažu stāžu. Vienojoša dalībniekiem bija apziņa, ka gan gūtās zināšanas būs noderīgas ikdienas darbam, gan - izaugsme un brālības apzināšanās topošiem un esošiem profesionāļiem specializācijā ir ļoti nepieciešama.

Šis bija pirmais pasākums, ko rīkoja jaunievēlētā Latvijas artroskopijas, ceļa ķirurģijas un sporta medicīnas asociācijas valde, traumatologi, ortopēdi - ikdienā ORTO Klīnikas ārsti: Ēriks Ozols, Andrejs Peredistijs, Andrejs Finogejevs un Jānis Viļums. Visi šie ārsti regulāri papildina izglītību dažādās elites līmeņa mācībās pasaulē un izjūt kā pienākumu zināšanās dalīties ar kolēģiem Latvijā.

Pamatmācības kursam iecerēts rīkot turpinājumu - padziļinātu praktisko apmācības kursu ceļa locītavas artroskopijā. Kā arī turpmāk rūpēties par specializācijas profesionālas latiņas celšanu, radot iespēju izaugsmei un iemaņu pilnveidošanai Latvijā.


Jūs varētu interesēt

Stingtstoši, balti pirksti – problēmas iemeslu vērts noskaidrot

Žurnāla Latvijas ārsts jaunajā numurā publicēts reimatoloģu dr. med Annas Mihailovas un Kristinas Toločko kopīgs raksts “Reino sindroms – kādēļ to nedrīkst atstāt bez ievērības”.
Lasīt visu

ORTO Klīnikā pavasara semināru laiks

ORTO Klīnikā aktīvi rit pavasara semināru sezona. Šo pēcpusdien tēma - “Pēdas locītavas biežākās un retākās pataloģijas”. Traumatologi, ortopēdi Vitolds Jurkevičs un Juris Brūklis zoom platformā tiksies ar ģimenes ārstiem.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram