Didžiausia traumatologijos ir ortopedijos klinika Baltijos šalyse

+371 6714 4013

Andrejs Finogejevs uzstājas 2. starptautiskajā medicīnas forumā Daugavpilī (11.12.2017.)

Aizvadītajā nedēļas nogalē no 8. – 9. decembrim Andrejs Finogejevs ORTO klīnikas traumatolgs, ortopēds ar lekciju piedalījās 2. starptautiskajā medicīnas forumā Daugavpilī. Foruma galvenā tēma šogad bija – neatliekamie stāvokļi medicīnā. Andrejs Finogejevs savu prezentāciju veltīja asām sāpēm ceļa locītavā – iemesliem, to attīstības scenārijiem un ārstēšanai.  

Forumu apmeklēja vairāki simti dažādu specialitāšu ārsti no Latvijas, Baltkrievijas un Krievijas. Pasākumu jau otro gadu rīko Latvijas Ārstu un Baltkrievijas Ārstu biedrības.

“Pieredzes apmaiņa un iespēja klātienē aprunāties ar dažādu jomu un tautību kolēģiem vienmēr ir izzinošs un vērtīgs ieguvums,” par dalību forumā saka Andrejs Finogejevs. Viņš kā intereses vērtas izcēla divas uzstāšanās – vienu – veltītu inovācijām sirds un asinsvadu slimību ārstēšanā – šīs jomas saslimšanas ir ļoti bieža blakussaslimšana arī traumatoloģiajs un ortopēdijas pacientiem. Otra prezentācija –  psihiatrijas jomā – deva ieskatu, kā palīdzēt pacientiem pēc smagām operācijām optimistiskāk uztvert veseļošanās perspektīvu.

Kā ierasts veselības aprūpes speciālistu vidē – prezentācijas tika vērtētas, izvirzot labāko. Lai arī apbalvojumu ieguva Baltkrievijas ārsts, forumā kolēģu vidū izskanēja vairāki viedokļi, ka Andreja Finogejeva lekcija bijusi starp vērtīgākajām un ārsta uzstāšanās veids – ļoti saistošs.


Jūs varētu interesēt

ORTO Klīnikā sāk konsultēt uztura speciāliste

Jūlijā ORTO Klīnikā pacientus sāk pieņemt uztura speciāliste Elizabete Mūrniece. No personīgās pieredzes viņa zina, ko nozīmē operācija, kustību ierobežojumi un pieņemšanās svarā. “Kad man operēja mugurkaulu, krietni pieņēmos svarā un ļoti par to skumu. Tas padarīja šo laiku vēl grūtāku. Lai atgūtu savu normālo svaru, pagāja divi gadi,” saka Elizabete. Domājot par cilvēkiem pēcoperācijas […]
Lasīt visu

Žurnāla Veselība janvāra intervija veltīta medicīnas doktorei Annai Mihailovai

Žurnāla Veselība lielā janvāra intervija veltīta medicīnas doktorei Annai Mihailovai ORTO Klīnikas reimatoloģei.
Lasīt visu
1 2 3 328
RAB „ORTO klinika“ su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra 2023-01-26 sudarė sutartį Nr. SKV-TL-2023/9 dėl paramos gavimo pagal programą „Tarptautinio konkurencingumo skatinimas“, iš dalies finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram