Juhtiv traumatoloogia ja ortopeedia kliinik Baltimaades

+371 6714 4013

Andrejs Finogejevs uzstājas 2. starptautiskajā medicīnas forumā Daugavpilī (11.12.2017.)

Aizvadītajā nedēļas nogalē no 8. – 9. decembrim Andrejs Finogejevs ORTO klīnikas traumatolgs, ortopēds ar lekciju piedalījās 2. starptautiskajā medicīnas forumā Daugavpilī. Foruma galvenā tēma šogad bija – neatliekamie stāvokļi medicīnā. Andrejs Finogejevs savu prezentāciju veltīja asām sāpēm ceļa locītavā – iemesliem, to attīstības scenārijiem un ārstēšanai.  

Forumu apmeklēja vairāki simti dažādu specialitāšu ārsti no Latvijas, Baltkrievijas un Krievijas. Pasākumu jau otro gadu rīko Latvijas Ārstu un Baltkrievijas Ārstu biedrības.

“Pieredzes apmaiņa un iespēja klātienē aprunāties ar dažādu jomu un tautību kolēģiem vienmēr ir izzinošs un vērtīgs ieguvums,” par dalību forumā saka Andrejs Finogejevs. Viņš kā intereses vērtas izcēla divas uzstāšanās – vienu – veltītu inovācijām sirds un asinsvadu slimību ārstēšanā – šīs jomas saslimšanas ir ļoti bieža blakussaslimšana arī traumatoloģiajs un ortopēdijas pacientiem. Otra prezentācija –  psihiatrijas jomā – deva ieskatu, kā palīdzēt pacientiem pēc smagām operācijām optimistiskāk uztvert veseļošanās perspektīvu.

Kā ierasts veselības aprūpes speciālistu vidē – prezentācijas tika vērtētas, izvirzot labāko. Lai arī apbalvojumu ieguva Baltkrievijas ārsts, forumā kolēģu vidū izskanēja vairāki viedokļi, ka Andreja Finogejeva lekcija bijusi starp vērtīgākajām un ārsta uzstāšanās veids – ļoti saistošs.


Jūs varētu interesēt

Skolnieki piemēra traumatologa, ortopēda un fizioterapeita profesiju

12 dažādu Rīgas un Latvijas pilsētu skolu audzēkņi 4. aprīlī Ēnu dienā rūpīgi vēroja un vienlaikus mēģināja iztēloties sevi iecerētajā nākotnes ārsta vai fizioterapeita darbā. Daži piekodināja, lai sagaidām viņus izmācāmies un rezervējam vietu klīnikas komandā. Mēs jutāmies no sirds priecīgi satikt jaunus cilvēkus, kuru profesijas izvēli visticamāk noteiks vēlme palīdzēt cilvēkiem. Ēnotājiem atkarībā no […]
Lasīt visu

Žurnāla Ej vasaras numurā par pārslodzes traumām

Starp SUP dēļiem, tālu ceļojumu aprakstiem un praktiskiem padomiem cilvēkiem, kuri mīl dzīvot aktīvi un brīvi, jaunajā žurnāla Ej numurā Allas Hohlovas ORTO Klīnikas fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārstes konsultēts raksts par pārslodzes traumām.
Lasīt visu
26.01.2023 allkirjastas SIA „ORTO Klīnika“ Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuriga (LIAA) lepingu nr SKV-TL-2023/9 toetuse saamiseks meetme "Rahvusvahelise konkurentsivõime edendamine" raames, mida kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram