Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Neredzamā ritošā daļa – saruna ar Andreju Peredistiju

Jūnija žurnālā Klubs lielā intervija ar Andreju Peredistiju ORTO Klīnikas traumatologu, ortopēdu. Raksta pieteikumā Klubs ārstu raksturo kā aizrautīgu, garā sportisku un ļoti empātisku.

Pats Andrejs saka, ka pamanījis – ar vecumu cilvēki kļūst emocionālāki, sentimentālāki, pazūd kaut kāds skarbums.

No dzīvē uzkrātām  atziņām  – daudz kas sakārtojas pats neatkarīgi no mūsu gribas un rīcības.

Viens no Andreja Peredistija lielākajiem sapņiem bija – sava privātā slimnīca. Kopā ar draugiem – kolēģiem ir izdevies radīt ko tādu, kas paliks arī pēc viņiem – ORTO Klīniku. Šo devumu Latvijai Andrejs sauc par sava patriotisma apliecinājumu.

Vairāk – jaunajā žurnālā Klubs!


Jūs varētu interesēt

Fizioterapija kā risinājums muguras problēmām (audio)

Jaunajā podkāsta sērijā runājam par muguras sāpēm. Vienā, vai otrā dzīves brīdī tās mēdz sagādāt raizes. Vienam pēc aktīvas rušināšanās dārzā, otram pēc kārtējās dienas, nosēdētas pie datora ekrāna, trešajam - vienkārši noliecoties, lai paceltu no rokām izslīdējušas mašīnas atslēgas. Ja sāpes ieilgst, meklējam risinājumu.
Lasīt visu

Informācija ORTO Klīnikas pacientiem

No nākamā mēneša mainās cenas daļai ORTO Klīnikas pakalpojumu. Ar cenām, kas būs spēkā no 1. novembra, var iepazīties spiežot šeit.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram