Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Kāda loma cīpslām un saitēm mūsu spējā kustēties? (audio)

Visa mūsu kaulu un muskuļu sistēma ir bagātīgi savstarpēji saistīta ar saitēm un cīpslām. Sastiepumi, pamežģījumi, iekaisumi un plīsumi skar un bojā tieši šos dabas radītos stiprinājumus. 
Kā atšķiras saites no cīpslām? Vai taisnība, ka citviet pasaulē iekaisumu gadījumā vairās dot pretiekaisuma zāles, bet Ahileja cīpslas plīsumu ārstē, ļaujot tai pašai sadzīt? Ja cīpslas un saites veido kalogēni, vai vērts tos lietot uztura bagātinātāju veidā? Atklājam jogas noslēpumu cīplsu un saišu veselības saglabāšanā. 

Audiosaruna klausāma šeit: https://www.buzzsprout.com/974788/7491889-kada-loma-cipslam-un-saitem-m…

ORTO Klīnikas audiosarunu bibliotēka meklējama mājas lapas augšējā daļā, izvēloties ORTO Talks.


Jūs varētu interesēt

Cīpsla ar sengrieķu varoņa vārdu (audio)

Ahilleja cīpslas plīsums – kādos apstākļos tas notiek? Sportisku, vai mazāk sportisku cilvēku trauma? Vai pēc Ahilleja cīpslas plīsuma var pastaigāt? Vai veidojas zilums? Kādēļ, gūstot šo traumu, traumatologs, ortopēds jāapmeklē pēc iespējas ātrāk?
Lasīt visu

Jaunieši vēlas kļūt par ārstiem un fizioterapeitiem (14.02.2018.)

Vakar, 14. februārī ar mums Ēnu dienā bija 12 jauni cilvēki, kuri stipri apņēmušies izvēlēties dzīvē ārsta ceļu. Turklāt vairāki atzina, ka viņiem jāturpina ārstu dinastijas uzdevums savā paaudzē. Trīs mūsu klīnikas ciemiņi teicās apsveram iespēju nākotnē kļūt par fizioterapeitiem un cītīgi piedalījās šo speciālistu darbā.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram