Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Kāda loma cīpslām un saitēm mūsu spējā kustēties? (audio)

Visa mūsu kaulu un muskuļu sistēma ir bagātīgi savstarpēji saistīta ar saitēm un cīpslām. Sastiepumi, pamežģījumi, iekaisumi un plīsumi skar un bojā tieši šos dabas radītos stiprinājumus. 
Kā atšķiras saites no cīpslām? Vai taisnība, ka citviet pasaulē iekaisumu gadījumā vairās dot pretiekaisuma zāles, bet Ahileja cīpslas plīsumu ārstē, ļaujot tai pašai sadzīt? Ja cīpslas un saites veido kalogēni, vai vērts tos lietot uztura bagātinātāju veidā? Atklājam jogas noslēpumu cīplsu un saišu veselības saglabāšanā. 

Audiosaruna klausāma šeit: https://www.buzzsprout.com/974788/7491889-kada-loma-cipslam-un-saitem-m…

ORTO Klīnikas audiosarunu bibliotēka meklējama mājas lapas augšējā daļā, izvēloties ORTO Talks.


Jūs varētu interesēt

Kādos gadījumos skrimsli var restaurēt? (audio)

Joprojām pasaulē nav atrasts risinājums, kā nomainīt nodilušu skrimsli, tādēļ daļa cilvēku savu dzīves kvalitāti izvēlas uzlabot, veicot locītavas nomaiņas operāciju.
Lasīt visu

ORTO klīnikas jaunajā fizioterapijas zālē var pieteikties TRX nodarbībām!

ORTO klīnikas fizioterapijas nodaļā Āgenskalnā uzsāk TRX nodarbības. Darbojoties ar TRX siksnu sistēmu, iespējams veikt vairākus simtus vingrojumu. TRX nodarbības biežāk pazīstamas kā fiziska spēka treniņš, bet tās plaši izmanto arī sporta medicīnā, dziedējot traumas vai pēcoperāciju sekas. Āgenskalna fizioterapijas nodaļā sadarbībā ar zinošiem fizioterapeitiem, iespējams darboties kā vieniem, tā otriem.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram