Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Golfs kā dzīvesveids

Kas cilvēkus tik ļoti aizrauj golfā? Vai šī spēle ir vien laiska pastaiga glītā zālājā, kā tas izskatās no malas? Cik viegli trāpīt nekustīgi guļošai bumbiņai, lai tā lidotu precīzi nepieciešamajā virzienā? Kādēļ golfa spēlētāji nereti saskaras ar sāpēm muguras jostas daļā, pleca, elkoņa, pirkstu, ceļu locītavās, pēdās un Ahileja cīpslās? Kā viņi ar to sadzīvo? Kāds sakars stresa lūzumiem ribās ar golfu? Cik kilometrus golfa spēlētājs noiet vienas spēles laikā? Un – ko golfa spēlētāji dara ziemā?

Šajā podkāsta sērijā saruna ar aizrautīgu golfa cienītāju un ORTO Klīnikas traumatologu, ortopēdu Andreju Peredistiju.

Saruna klausāma:

https://bit.ly/3B7p0yu
https://spoti.fi/3yM2F6I
https://apple.co/3yQOP33

Jūs varētu interesēt

Mugurkaula ķirurgs nedrīkst pieņemt lēmumu, balstoties apsvērumā: “Man, šķiet, ka tā ir labāk” (19.10.2016.)

“Lai pieņemtu lēmumu par labāko operēšanas tehniku katram atsevišķam pacientam, ir padziļināti jāizprot mugurkaula biomehānika un jāiedziļinās ģeometrijā,” saka Artis Gulbis, kurš no 13. – 14. oktobrim vadīja lekcijas un diskusijas starptautiskā mugurkaula kopienas AOSpine simpozijā, Tallinā.
Lasīt visu

Šodien – tūkstošā operācija 2017. gadā (07.07.2017.)

Piektdien, 7. jūlijā veicam šogad tūkstošo operāciju – artroskopiski operēs ceļa locītavu - meniska plīsumu. Katrā no pirmā pusgada 124 darba dienām vidēji veiktas astoņas operācijas. Seši ORTO klīnikas operējošie ārsti (četri traumatologi, ortopēdi un divi mugurkaula ķirurgi) gadā veic ap 2 000 operāciju, palīdzot uzlabot 2 000 cilvēkiem dzīves kvalitāti.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram