Ведущая клиника травматологии и ортопедии в странах Балтии

+371 6714 4013

Golfs kā dzīvesveids

Kas cilvēkus tik ļoti aizrauj golfā? Vai šī spēle ir vien laiska pastaiga glītā zālājā, kā tas izskatās no malas? Cik viegli trāpīt nekustīgi guļošai bumbiņai, lai tā lidotu precīzi nepieciešamajā virzienā? Kādēļ golfa spēlētāji nereti saskaras ar sāpēm muguras jostas daļā, pleca, elkoņa, pirkstu, ceļu locītavās, pēdās un Ahileja cīpslās? Kā viņi ar to sadzīvo? Kāds sakars stresa lūzumiem ribās ar golfu? Cik kilometrus golfa spēlētājs noiet vienas spēles laikā? Un – ko golfa spēlētāji dara ziemā?

Šajā podkāsta sērijā saruna ar aizrautīgu golfa cienītāju un ORTO Klīnikas traumatologu, ortopēdu Andreju Peredistiju.

Saruna klausāma:

https://bit.ly/3B7p0yu
https://spoti.fi/3yM2F6I
https://apple.co/3yQOP33

Jūs varētu interesēt

Trešdienās ORTO klīnikas Āgenskalna filiālē pieņems traumatologs, ortopēds (09.11.2017.)

No nākamās trešdienas, 15. novembra ORTO klīnikas Rehabilitācijas nodaļā Āgenskalnā pieņems traumatolgs, ortopēds Andrejs Finogejevs. Turpmāk pacientiem, kuri dzīvo Daugavas kreisajā krastā (Imantā, Zolitūdē, Ziepniekkalnā, Torņakalnā, Āgenskalnā un citos Pārdaugavas rajonos) būs iespēja konsultēties ar ORTO klīnikas ārstu sev ērtā pilsētas pusē.
Lasīt visu

Mazināt pēcoperācijas infekciju risku – ko var ietekmēt operētais (audio)

Infekciju risks plānotā traumatoloģijas, ortopēdijas ķirurģijā ir zems – bieži pat zem 1%. Salīdzināšanai – operējot zarnas – infekcijas risks ir līdz par 20%. Pat, ja risks ir zems, ārsti tā iespēju uztver ļoti nopietni. Infekcija kā operācijas komplikācija ir visai nejauka – tā var tiktāl bojāt paveiktā rezultātu, ka nepieciešama atkārtota ķirurģiska iejaukšanās.
Lasīt visu
Общество с ограниченной ответственностью SIA ORTO klīnika 26.01.2023 заключило с LIAA договор № SKV-TL-2023/9 о получении поддержки в рамках мероприятия «Содействие международной конкурентоспособности», которое софинансируется Европейским фондом регионального развития.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram