Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Atsākam lasīt lekcijas ģimenes ārstiem un fizioterapeitiem klātienē

Šodien, 16. martā atsākam brīnišķīgu tradīciju – tikties ar ģimenes ārstiem un fizioterapeitiem klātienē semināros ORTO Klīnikā. Trīs gadus tie notika attālināti. Tādēļ tik ļoti novērtējam, cik cilvēcīgi ir sarunāties ar cilvēkiem klātienē, vērot pilnu zāli, redzēt klausītāju acis.

Mēs priecājamies. Un šai pavasarī mums priekšā vēl septiņas dzīvas tikšanās - trīs semināros ģimenes ārstiem un četros – fizioterapeitiem.


Jūs varētu interesēt

ORTO Klīnikas fizioterapeite prezentē zinātnisku pētījumu pasaules kongresā (12.06.2018.)

No 3. līdz 8. jūnijam ORTO Klīnikas fizioterapeite Guna Semjonova piedalījās Medicīnas Fizikas un Biomedicīnas Inženierijas Pasaules kongresā, Prāgā kurā viņa iepazīstināja klātesošos ar Latvijā veiktu zinātnisku pētījumu fizioterapeita darba precizitātes vairošanai. Darbs veikts līdzdarbojoties vairākiem dažādu nozaru speciālistiem.
Lasīt visu

Ar Latgales reģiona ārstu konferenci sākam darbu ORTO Klīnikas Daugavpils filiālē

Ar ORTO Klīnikas Latgales reģionālo konferenci, kas visas dienas garumā risinās Daugavpilī 4. oktobrī, aizsākam iepazīšanos un ciešākas sadarbības veidošanu ar šī reģiona ģimenes ārstiem, fizioterapeitiem un sporta speciālistiem. Konferencei Jaunākās diagnostikas metodes un terapijas tehniku rekomendācijas, ārstējot muskuloskeletālas saslimšanas reģistrējušies vairāk kā 120 dalībnieki.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram