Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Vesela mugura – bezmaksas ārstnieciskās vingrošanas nodarbība! (08.12.2016.)

Piektdien, 16. decembrī atzīmējam apaļu pirmo gadu, kopš atvērta ORTO klīnikas filiāle Āgenskalnā. Priecājoties par to un cilvēkiem, kuriem šī gada laikā izdevies palīdzēt uzlabot veselību un pašsajūtu, dāvājam iespēju bez maksas izmēģināt, kā ārstnieciskā vingrošana ietekmē muguras labsajūtu!

Iespēja pieteikties ORTO klīnikas Āgenskalnā filiālē nodarbībām divās grupās:

tikai vienu dienu! – piektdien, 16. decembrī plkst. 18.00 vai plkst. 19.00

Par nodarbību. Nodarbības mērķis ir stiprināt korsetes muskulatūru un uzlabot stāju. Trenēsim vēdera preses, sēžas, muguras un starplāpstiņu muskuļus.

Kas vadīs nodarbības? Ārstnieciskās vingrošanas grupu nodarbības muguras veselības veicināšanai vada sertificēta fizioterapeite.

Kam nodarbības piemērotas? Cilvēkiem, kuri vēlas nostiprināt muguru, uzlabot stāju un pašsajūtu kā arī attīstīt dziļo muskulatūru.

Nodarbību grūtības pakāpe - vidēji intensīva.

Piesakies bezmaksas nodarbībai laicīgi! (Vietu skaits ierobežots – 6 cilvēki grupā)

telefons: 67869889

e-pasts: rehabilitacija@orto.lv

adrese: ORTO klīnikas filiāle ĀgenskalnāRīga, Nometņu iela 61, ieeja no sētas puses (Pilsoņu ielas), 2. stāvs.


Jūs varētu interesēt

Vingrojam kopā - stiprinām gūžas un ceļu locītavas!

Vingrot mājās nav sliktākais ieradums, pie kura daži no mums tikuši ārkārtas stāvokļa laikā. Praktizējiet to arī turpmāk! Mēs esam sagatavojuši jaunu, īsu, vienkāršu vingrošanas programmu, lai parūpētos par gūžas un ceļa locītavām – tām, kuras intensīvi ikdienā noslogojam.
Lasīt visu

Sievietes mugurkauls – kādas slimības to skar? (29.01.2018.)

Sestdienas, 27. janvāra Latvijas Ārstu biedrības rīkotā konference, kas notika Rīgas Stradiņa universitātes lielajā aulā, bija veltīta sievietes veselībai dažādu specialitāšu ārstu skatījumā. Šajā pasākumā ar lekciju “Cik savāds ir sievietes mugurkauls?” uzstājās Artis Gulbis, ORTO klīnikas mugurkaula ķirurgs. Viņš izšķīra septiņus iemeslus krusta daļas sāpēm, kuri biežāk raksturīgi sievietēm.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram