Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

Vesela mugura – bezmaksas ārstnieciskās vingrošanas nodarbība! (08.12.2016.)

Piektdien, 16. decembrī atzīmējam apaļu pirmo gadu, kopš atvērta ORTO klīnikas filiāle Āgenskalnā. Priecājoties par to un cilvēkiem, kuriem šī gada laikā izdevies palīdzēt uzlabot veselību un pašsajūtu, dāvājam iespēju bez maksas izmēģināt, kā ārstnieciskā vingrošana ietekmē muguras labsajūtu!

Iespēja pieteikties ORTO klīnikas Āgenskalnā filiālē nodarbībām divās grupās:

tikai vienu dienu! – piektdien, 16. decembrī plkst. 18.00 vai plkst. 19.00

Par nodarbību. Nodarbības mērķis ir stiprināt korsetes muskulatūru un uzlabot stāju. Trenēsim vēdera preses, sēžas, muguras un starplāpstiņu muskuļus.

Kas vadīs nodarbības? Ārstnieciskās vingrošanas grupu nodarbības muguras veselības veicināšanai vada sertificēta fizioterapeite.

Kam nodarbības piemērotas? Cilvēkiem, kuri vēlas nostiprināt muguru, uzlabot stāju un pašsajūtu kā arī attīstīt dziļo muskulatūru.

Nodarbību grūtības pakāpe - vidēji intensīva.

Piesakies bezmaksas nodarbībai laicīgi! (Vietu skaits ierobežots – 6 cilvēki grupā)

telefons: 67869889

e-pasts: rehabilitacija@orto.lv

adrese: ORTO klīnikas filiāle ĀgenskalnāRīga, Nometņu iela 61, ieeja no sētas puses (Pilsoņu ielas), 2. stāvs.


Jūs varētu interesēt

Svinam Medicīnas darbinieku dienu!

Svētdien, 21. jūnijā svinam Medicīnas darbinieku dienu, kas Latvijā tiek atzīmēta katra jūnija trešajā svētdienā.
Lasīt visu

ORTO klīnikas anestezioloģe ar lekciju uzstājas Eiropas anesteziologu kongresā (03.06.2016.)

Dr. med. Agnese Ozoliņa, ORTO klīnikas anestezioloģe uzstājās ar lekciju Eiropas anesteziologu kongresā, Londonā, kas risinājās no 28. līdz 30 maijam. Kongresu rīkoja Eiropas Anesteziologu biedrība (European Society of Anesthesiology (ESA). ORTO klīnikas ārstes 40 minūšu garās prezentācijas tēma bija veltīta jaunākās paaudzes asins recēšanas medikamentiem, to lietošanai pēc operācijas un iespējamiem asiņošanas riskiem.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram