Juhtiv traumatoloogia ja ortopeedia kliinik Baltimaades

+371 6714 4013

“Personības medicīnā” – Artis Gulbis ORTO Klīnikas mugurkaula ķirurgs

Raidījuma Dzīvīte sērijā “Personības medicīnā” svētdienas, 27. maija stāsts bija veltīts Artim Gulbim ORTO Klīnikas mugurkaula ķirurgam

Daži citāti no ārsta teiktā:

● No mazām dienām bērnos jāieaudzina izpratne – lai kaut ko sasniegtu, jāiegulda lēns, pacietīgs un neatlaidīgs darbs.

● Kad veiksmīgi izoperēju kaut ko ļoti sarežģītu, jūtu milzīgu gandarījumu. Labsajūtu, ko no tā gūstu –  to es nekā citādi nevaru dabūt.

● Cilvēku nevar ielikt amatā, pieņemot, ka tur viņš augs un attīstīsies. Jābūt otrādi – amatā var nonākt tikai tad, ja jau esi attīstījies un nobriedis.

● Naudu, pirmkārt, jāiegulda savu bērnu izglītībā. Visi pārējie pirkumi – mašīna, māja – tas viss var būt tikai pēc tam. Ieguldot savu bērnu izglītībā, mēs padarām mūs kā kopumu, kā Latviju – stiprāku.

● Otrs stūrakmens, kas padara mūs stiprākus, ir savu sakņu apzināšanās un savas valsts vēstures izzināšana. Mums ir ar ko lepoties!


Jūs varētu interesēt

ORTO klīnikā mācās topošais traumatologs-ortopēds

“Par labu traumatologu-ortopēdu var kļūt, ieguldot darbā lielu neatlaidību un nesavtīgumu,” pārliecināts ORTO klīnikas rezidenta Andreja Finogejeva skolotājs-praktiķis Andrejs Peredistijs. “Manuprāt, bez tā būtisks ir arī talants, citādi vari izveidoties par vienkārši labu ārstu, bet ne izcilu,” spriež Andrejs Finogejevs, kurš vērojot sava skolotāja darbu, atzīst, ka mācās no ļoti talantīga cilvēka.
Lasīt visu

Svinam Jāņus!

Jāņu diena svēta diena Aiz visām dieniņām: Jāņu dienu Dieva dēls Saules meitu sveicināja.
Lasīt visu
26.01.2023 allkirjastas SIA „ORTO Klīnika“ Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuriga (LIAA) lepingu nr SKV-TL-2023/9 toetuse saamiseks meetme "Rahvusvahelise konkurentsivõime edendamine" raames, mida kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram