Vadošā traumatoloģijas-ortopēdijas klīnika Baltijā

+371 6714 4013

“Personības medicīnā” - Artis Gulbis ORTO Klīnikas mugurkaula ķirurgs

Raidījuma Dzīvīte sērijā “Personības medicīnā” svētdienas, 27. maija stāsts bija veltīts Artim Gulbim ORTO Klīnikas mugurkaula ķirurgam

Daži citāti no ārsta teiktā:

● No mazām dienām bērnos jāieaudzina izpratne - lai kaut ko sasniegtu, jāiegulda lēns, pacietīgs un neatlaidīgs darbs.

● Kad veiksmīgi izoperēju kaut ko ļoti sarežģītu, jūtu milzīgu gandarījumu. Labsajūtu, ko no tā gūstu -  to es nekā citādi nevaru dabūt.

● Cilvēku nevar ielikt amatā, pieņemot, ka tur viņš augs un attīstīsies. Jābūt otrādi – amatā var nonākt tikai tad, ja jau esi attīstījies un nobriedis.

● Naudu, pirmkārt, jāiegulda savu bērnu izglītībā. Visi pārējie pirkumi – mašīna, māja – tas viss var būt tikai pēc tam. Ieguldot savu bērnu izglītībā, mēs padarām mūs kā kopumu, kā Latviju – stiprāku.

● Otrs stūrakmens, kas padara mūs stiprākus, ir savu sakņu apzināšanās un savas valsts vēstures izzināšana. Mums ir ar ko lepoties!


Jūs varētu interesēt

Ko man var līdzēt fizioeterapeits? (audio)

Jauna ORTO Talks podkāsta sērija – veltīta fizioterapijas un rehabilitācijas iespējām ORTO Klīnikā. Vai fizioterapeits var paglābt no operācijas? Vai un kāpēc jāvingro visu mūžu? Sporta kluba treneris – vai fizioterapeits? Kas būs, ja pēc traumas, vai operācijas nedara neko un ļauj visam ritēt “dabiski”, ticot, ka “pats atjaunosies”?
Lasīt visu

Drošā veidā sniedzam visus klīnikas pakalpojumus

ORTO Klīnikas valdes priekšsēdētāja Andreja Peredistija uzruna klīnikas pacientiem ar nolūku atbalstīt un iedrošināt - mēs nemainīgi sniedzam ORTO Klīnikas specializācijā esošus medicīnas pakalpojumus.
Lasīt visu
SIA ''ORTO Klīnika’’ 26.01.2023. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-TL-2023/9 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram